Rozvoj osobnosti dítěte od raného věku


Montessori program ve 4 medvědech – Rozvoj osobnosti dítěte od raného věku

Základy osobnosti dítěte, jeho sociálních dovedností, inteligence a přístupu k životu se tvoří zejména v období od narození před nástupem do základní školy. V této době je dítě velmi vnímavé a zvídavé, touží prozkoumat svět, který ho obklopuje. Také my rodiče nechceme být s dítětem stále sami doma a rádi bychom se setkali se svými přáteli nebo navázali nové kontakty. To vše vám nabízíme v Montessori centru 4 medvědi.

Zde nacházejí děti spolu se svými rodiči prostor plný pohody a klidu. V rámci „Montessori pracoven“ si mohou vyzkoušet práci s Montessori pomůckami. Pracovny fungují pro děti ve věku již od 6 měsíců až do 8 let.

{loadposition reklamni3}

V Montessori miniškolce (pro děti od 1,5 do 3 let) děti také získávají první zkušenosti s pobytem v malém kolektivu vrstevníků bez nadměrného stresu. „Děti potřebují harmonické a podnětné prostředí přizpůsobené jejich potřebám, kde si mohou svobodně vybrat aktivitu, která je zajímá. Je úžasné sledovat soustředěnou a pečlivou práci těchto malých dětí, jejich šťastný úsměv a uspokojení z dokončení činnosti, kterou si samy zvolily“, říká Simona Slagmolen, zkušená učitelka Montessori miniškolky 4 medvědi.

Každé první úterý v měsíci pořádáme oblíbené Montessori semináře pro rodiče, které jsou zdarma. Montessori pracovny, miniškolku a školku (pro děti od 2,5 do 6 let) najdete v prostorách Rodinného a Montessori centra 4 medvědi, v prvním patře menší budovy ZŠ Nedvědovo náměstí 101, v Praze 4 – Podolí.

Aktuální informace najdete na www.4medvedi.cz.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient