Pohádkový dětský den, který zvládnete i s kočárkem

Poslední dětský den v Brně ovládne více než dvacet pohádkových postaviček. Budou to piráti? Víly? Strašidla? Přijďte se sami přesvědčit a vyhrát. Ceny jsou připraveny pro děti i dospělé.

Hlavním důvodem, proč si v sobotu 11. června udělat čas na Pohádkový KrpoLES 2016 je výpravná soutěžní trasa s úkoly a různorodými postavičkami ze známých pohádek. Zábavná rodinná akce před Nákupním centrem Královo Pole začíná přesně v poledne. Až do 18 hodiny pak mohou děti v doprovodu kamarádů nebo rodičů procházet tajuplnými zákoutími v okolí nákupního centra. Připraveny jsou výhry pro děti i dospělé – je libo zájezd do Monte Carla nebo wellness pobyt pro dva?

“Trasa je dlouhá přibližně jeden kilometr. Nikdo se tedy nemusí bát, že by ji nezvládl. Ze zkušeností z minulého ročníku mohu prohlásit, že i malé děti trasu zvládnou s přehledem. Je vhodná i pro kočárky. Na sobotu máme objednané hezké počasí, takže se budeme těšit, že se vše vydaří,” vysvětluje Tomáš Knop, marketingový koordinátor Nákupního centra Královo Pole. 

Dárečky je potřeba si zasloužit

Děti se po cestě zastaví u sedmi stanovišť, kde za správně splněný úkol obdrží razítko. Úkoly se budou měnit podle konkrétních postaviček – vodníků, indiánů, víl nebo superhrdinů. Za získání všech sedmi razítek čeká malé dobrodruhy odměna – taška plná dárečků. Poslední výprava bude na trasu vpuštěna v 17.05, aby se všichni stihli vrátit do 18 hodiny, kdy program končí.

Soutěžit budou všichni, i dospělí

Kromě pohádkové trasy plné úkolů bude pro všechny přítomné připraven lákavý doprovodný program. Populární stálice dětských akcí (jako jsou nafukovací atrakce nebo malování na obličej) nebudou chybět ani na akci Pohádkový KrpoLES, ale co byste řekli třeba na MEGA-TRAMPOLÍNU? Těšit se můžete rovněž na méně obvyklá herní stanoviště pro holky a kluky. Pro uchování vzpomínky na příjemně prožité odpoledne bude na místě připraven fotostánek s tiskem fotografií na počkání.

Dospěláci si mohou vysoutěžit třeba zájezd do Monte Carla nebo wellness pobyt pro dva. Také si mohou na místě vyzkoušet nové vozy Škoda nebo si ověřit rychlost baseballového nadhozu.

Harmonogram akce KrpoLES 2016 11. června 2016

Pódiový program:

12:00     zahájení akce a otevření pohádkové trasy

13:00     divadelní představení pro děti

14:00     vystoupení taneční skupiny Sneaker

14:15     animátorský program (tance, soutěže o ceny pro děti i dospělé)

15:30     vystoupení taneční skupiny Sneaker

16:00     divadelní představení pro děti

17:00     animátorský program (tance, soutěže o ceny pro děti i dospělé)

17:05     uzavření pohádkové trasy (poslední soutěžící budou vpuštěni na trasu)

17:30     vystoupení taneční skupiny Sneaker

17:45     animátorský program (tance, soutěže o ceny pro děti i dospělé)

18:00     rozloučení

 

Mezi jednotlivými bloky bude probíhat další doprovodný program. V průběhu celého dne budou připraveny drobné soutěže o pěkné ceny.

 

Všechny atrakce budou přístupné zdarma a otevřené od 12 do 18 hodiny.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient