I tatínkové mají svůj den. Zajděte na zámek Loučeň

Den otců již není opomíjen tak jako kdysi a našel si své místo nejen v kalendářích, ale i na zámku Loučeň. Již pošesté se tu v neděli 19. června uskuteční zábavný program pro všechny tatínky a to i ve spolupráci s millaminis s.r.o., českou společností vyrábějící pěnové stavebnice pro nejmenší děti. Ta si pro všechny hravé taťky připravila speciální soutěžní disciplínu.

Den otců se stal na zámku Loučeň tradiční akcí pro celou rodinu, a proto jsme rádi, že se na letošním programu můžeme také podílet“, říká Radim Neuman, obchodní a marketingový ředitel společnosti millaminis s.r.o. „Ve spolupráci se zámkem Loučeň jsme se snažili připravit zajímavý program i pro děti. Ve středověké herně se zabaví při stavění hradů i moderních měst dle své fantazie a při soutěžní disciplíně mohou pomáhat svým tatínkům“, dodává Radim Neuman.

V zámeckých zahradách byl 1. května otevřen nový 12. Královský labyrint, který vznikl na počest 700. výročí narození Karla IV., významného českého panovníka, který byl jedenáctinásobným otcem. Pořadatelé nezapomněli ani na Jana Lucemburského, „otce otce vlasti“, jemuž jsou letošní oslavy také věnovány.

Pro všechny odvážné tatínky je připraven speciální pětiboj. Svou zručnost mohou prokázat při zápolení s beranidlem, stejně jako při sestavování stavebnice Millaminis. Zkrátka kdo si hraje, nezlobí a pro tatínky to platí obzvlášť. Ti nejšikovnější pro své děti vyhrají pěknou odměnu a zároveň mohou být pasováni samotným králem Janem Lucemburským do rytířského stavu. Nedělní výlet mezi zámeckými labyrinty a s doprovodným programem pro malé i velké si užije celá rodina. Těšit se můžete na sokolnické ukázky, rytířské turnaje, středověkou hernu i pohádku Soud českého krále, která je připravena na motivy literárního díla ze 14. století, zachycující dobu panování Jana Lucemburského.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient