Můj syn je gay

Přišel domů ze školy a tak jako každý den i tento den jsme si vyprávěli o tom, jak jsme se měli a co se nám ve dne událo. A pak jen tak mezi řečí pronesl, že si někoho našel a že by byl rád, kdyby si tu osobu mohl přivést k nám domů. Nejprve jsem z toho byla úplně nadšená, přece jenom je to už dospělý chlap a doposud žádnou dívku neměl, takže mě tím jen potěšil. Hned jsem mu navrhla, že udělám nějaké dobré jídlo, abychom si mohli společně sednout k jednomu stolu, protože mě ta jeho známost velice zajímala a byla jsem zvědavá. Syn byl zřejmě překvapen z mé reakce, ale bylo na něm znát, že je rád. Domluvili jsme na dni a čase.

Když měl přijít osudný den, všechno jsem nachystala. Chtěla jsem, aby to bylo perfektní, aby si jeho dívka o nás nemyslela něco špatného a aby se tu cítila, co nejlépe. A trochu mě přepadla i nervozita, protože jsem měla strach, abych hned jeho první vztah nepokazila.

Zazvonil zvonek a já jsem běžela ke dveřím, abych dívku srdečně přivítala. Ovšem když jsem otevřela dveře, viděla jsem vedle svého syna jiného chlapce. Nejprve mě napadlo, že jeho dívka nemohla, tak aby to nebylo blbé, vzal si aspoň kamaráda, tak jsem je pozvala dovnitř. Avšak když si sedli ke stolu a nenápadně se chytli za ruce, pomalu mi začalo docházet, že mého syna zřejmě nepřitahují ženy. Ruka v ruce dvou chlapců mě opravdu šokovala a chvílemi jsem myslela, že mě odvezou do nemocnice se silným infarktem.

Chvíli mi trvalo, než jsem to vstřebala. A nikdo se necítil dobře, protože chlapci hned poznali, že se mi to nelíbí. Ovšem svého syna miluji ze všeho nejvíc. A sama sebe jsem uklidňovala. Sedla jsem si k nim a povídala jsem si s nimi a dělala jsem, že jsou jen dobří kamarádi.

Dnes je to pět let a můj syn má stále stejného přítele. Nikdy jsem se s tím nesmířila a zřejmě se s tím už nikdy nesmířím, ale vím, že s tím nemůžu nic dělat. A pokud chci svého syna, tak mu nemohu jeho přítele rozmlouvat. Určili jsme si jistá pravidla, jako to, že u mě doma se nebudou držet za ruce a ani líbat či jiné věci, ale díky pravidlům to perfektně funguje. Stále si představuji, že jsou to jen dobří přátelé a ani mi nevnucují opak, takže jsem relativně spokojená. Rozhodně jsem ráda, že jsem zůstala s chladnou hlavou a nevyhnala je hned při prvním seznámení.

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient