Medvědí odpoledne s dárkem od LEGO Duplo

Ve čtvrtek 12. května od 15 do cca 18 hod. vás zveme na společné příjemné Medvědí odpoledne. Na každého malého návštěvníka bude čekat drobný dárek od našeho partnera LEGO Duplo. S dětmi si můžete pohrát a dozvědět se něco nového na interaktivní prezentaci didaktických hraček a pomůcek. Následovat pak bude divadlo „O Červené Karkulce“ s tvůrčí dílnou pro vaše děti.

Program

Od 15.00 hod: Interaktivní prezentace firmy www.didaktika.me.cz. Přijďte se inspirovat!
Čeká vás příjemné připravené prostředí: několik stanovišť, kde si můžete osahat a vyzkoušet originální, kvalitní a praktické hračky a pomůcky. Hračky budou stabilně v naší herně a kdykoli si je budete moci přímo přes 4medvědy objednat.

● Od 16.30 hod: Divadélko „O Červené Karkulce“ s dílnou pro děti
Pro děti od 2 let a jejich rodiče budou hrát www.pruhovanepanenky.cz. Čekají vás oživlé voňavé a barevné polštáře z velkého proutěného koše. Po představení se mohou děti těšit na dílnu – budou vytvářet polštářky (voňavé Karkulky) a podle možností sehrají pohádku. Doba trvání představení: 30 min + 1,5 hod. dílnička (doba trvání dílničky závisí na dětech).

Cena

Vstupné na celé odpoledne činí 8 kreditů či 240 Kč (pro 2 dospělé a neomezený počet dětí).

Prosíme vás o registraci přes náš on-line systém či na info@elaaga.cz. Z důvodu konání akce bude herna od 13 hod uzavřená. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás a vaše děti!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient