Jídlo, spaní, hygiena

Zveme vás na praktický a užitečný seminář, na kterém budete moci s psycholožkou Klárou Votavovou probrat záležitosti každodenního života Jídlo, spaní, hygiena.

Kdy: středa, 18. května, 17.00 – 18.30 hod
Cena: 10 kreditů/250 Kč

Každá rodina má své jedinečné pole vzájemného působení. Někdy je společný čas procházkou po prosluněné louce, jindy se mění v pole bitevní. Téměř vždy však platí, že co si zasejeme, to si také sklidíme. V tomto semináři se podíváme na konkrétní situace, které bývají v mnoha rodinách ty bitevní. Situace jídla, spaní, chození na nočník, vyžadování sladkostí…a další podle vaší zkušenosti. Uvedeme něco málo z teorie, ale především si budeme povídat. Vytvoříme si jasný „bitevní“ plán a zamyslíme se nad tím, jak zařídit, abychom nakonec z bitvy odešli jako dva vítězové – spokojený rodič a spokojený potomek. Opět nebudou chybět ilustrativní videa a modelové situace.

Seminář vede: psycholožka Klára Votavová. Své teoretické znalosti získala při studiu psychologie na Univerzitě Karlově v Praze a Autonomní univerzitě v Madridu. Praktické znalosti sbírá již více než 12 let. Vše začalo hlídáním dětí v rodinách, pak přišly tábory, dobrovolnická služba pro děti se speciálními potřebami (např. děti s onkologickými onemocněními z celého světa), práce na Lince Bezpečí, soukromá pediatricko-psychologická ordinace v Madridu. V současnosti se její zkušenost zhmotnila v podobě vlastní psychologické poradny v Praze 5. A její nejbohatší praxe a poznání? Ty jí zprostředkovává rodina – čtyřletý Kubík a 9 měsíční Jáchym.

Na seminář se prosím hlaste přes náš registrační systém nebo přes info@elaaga.cz.

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient