Dětský ráj – zámek Berchtold

Zavítejte na zámek BERCHTOLD nedaleko Prahy a objevte pohádkovou zemi plnou skřítků, strašidýlek, víl, pohádkových postav, perníkové chaloupky s Ježibabou, medvědí rodinky v životní velikosti, kocoura Mikeše, mini ZOO a další. Navštivte nejvyhledávanější atrakci – skutečné PEKLO v podzemí – ale pozor! Před nedávnem se v něm usídlil nový tříhlavý drak a čert…

{loadposition reklamni2}

Po prohlídce zámku se můžete procházet v překrásném parku s 25 druhy stromů, krásnou skalkou a trávníky ke hraní a posezení. Zapůjčit si můžete piknikovou deku, tak proč si tedy neudělat piknik v prostředí 32 miniatur známých českých hradů a zámků? Také od dětského hřiště vybaveného lanovkou, skluzavkou, hradem, houpačkami, pískovištěm, postavou princezny, rytíře a draka na focení, budete muset své děti doslova odtrhávat.  V zámeckém parku se ročně koná celá řada akcí.

A ani na sportovce jsme nezapomněli! Zámek má vlastní tenisové zázemí se 3 kurty, 2 tenisovými zdmi, umělým osvětlením, od října do dubna vytápěnou halu pro dva kurty s průchodem přímo ze šaten. Na Indoor Golfu pak najdete 9-tijamkový green, odpaliště, golfový simulátor a sport bar s širokou nabídkou alko a nealko nápojů, pochutin apod. Ideální  podmínky na golf v zimních měsících, nebo když venku nepřeje počasí! Tenis a golf můžete vzkoušet i bez vlastního vybavení – vše si můžete zapůjčit.

Zámek BERCHTOLD je v krásném a pohádkovém Ladově kraji plném historických událostí a pohádek. Spolu s přilehlým okolím tvoří unikátní místo pro trávení volného času. Malebná krajina, čistý vzduch a příjemné prostředí, láká celoročně desetitisíce návštěvníků.

Odhalte vše, co dětský ráj skrývá a odneste si domů spoustu skvělých zážitků. Anebo potěšte své nejbližší a obdarujte je tím nejcennějším – společně strávenými chvílemi, pohodou, spoustou zajímavostí a her, sportem, poznáním a poučením.

  • V zámeckých prostorách se konají výstavy, koncerty, divadelní představení a jiné společenské a kulturní akce.
  • V zámku je umístěno také regionální obecní muzeum. Jeho expozice jsou zaměřeny na historii vesnice a jejího okolí – najdete zde archeologii, etnografii, výrobky zdejších řemeslníků, cechovní památky, sklářské výrobky, sbírku zbraní, mysliveckých trofejí, mincí, papírových platidel, atd.
  • V podzemním bunkru můžete navštívit expozici historie „Udatného českého národa“ v kreslené podobě a dobové předměty.
  • Další stálou expozicí jsou: miniatury hradů, zámků a zajímavých historických objektů, skřítků, víl a strašidel paní V. Klimtové, pohádkové postavy  z českých pohádek a expozice historických hospodářských  strojů.

Výhodná nabídka vstupenek již tento týden (23.-31.5.2011) na slevovém portálu Mimisleva.cz

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient