5 tipů na super vánoční dárky pro holky i kluky


Dětská kuchyňka pro malé kuchtičky i kuchtíky

Zejména děti předškolního věku si rády hrají na vaření. Pravá kuchyně je ale pro děti nebezpečná. Pokud jim chcete jejich hru přeměnit v dokonalou zábavu, budou i pro vás kuchyňky pro děti tou správnou volbou. Vybírat je možné z celé řady rozličných modelů. Mezi top patří Dětská kuchyňka FRESH od amerického výrobce hraček Step2, ke které patří 30ks příslušenství a má celou řadu super vychytávek. Děti jistě překvapí to, že při „vaření“ v pánvi uslyší zvuky smažení a při „vaření“ v hrnci zase bublající vodu. Kuchyňka má i 2 elektronická zařízení: mikrovlnku a plotýnku.

Kosmetický stolek pro všechny malé princezky

Pokud i vy doma máte malou slečnu, která se ráda převléká a hraje si na princeznu nebo třeba filmovou hvězdu, pořiďte jí její vlastní kosmetický stolek. Svým designem a výbavou zaujme Dětský kosmetický stolek – malá princezna, který má velké zrcadlo i velkou odkládací plochu na všechny zkrášlující pomocníky.

Pro malé závodníky je tu MEGA Rampa

Skvělým dárkem pro všechny malé kluky je jistě tato závodní rampa. Jedná se o sestavu, kterou tvoří rampa pro super rychlou jízdu autíček. Součástí sestavy je i výtah, garáž, mycí linka a čerpací stanice.

Herní stolek Build and Store potěší i rodiče

Každé dítko potřebuje dostatek prostoru pro hru, učení i tvoření. Dostatečný prostor může nabídnout právě tento speciální herní stolek. Jedná se o víceúčelový stůl, který nabízí velkou hrací plochu a má i 4 praktické boxy a 2 vyměnitelné zásobníky pro lepší organizaci.

Domečkem pro panenky splníte sen

Ideálním vánočním dárkem je i super vychytaný domeček pro panenky. Jedním příkladem za všechny jistě je moderní domeček pro panenky MY MODERN LIVING, který je přístupný pro hru ze všech stran, takže si u něho může hrát i několik dětí zároveň a děti potěší hlavně super výbava, kterou tvoří 20 ks nábytku včetně venkovního grilu a TV přidělané na stěnu.

Tyto a další zajímavé hračky najdete v nabídce na kuchynky-hracky.cz. A pozor – e-shop má své fanouškovské stránky na facebooku – najdete je zde, stačí se připojit a můžete se zapojit do různých akcí a soutěží, se kterými je možné vybrané produkty získat ještě levněji…

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient