Zapojte se do projektu Rodinné pasy. Výrazně ušetříte


Rodinné pasy: Levnější zboží i služby

Rodinné pasy, díky kterým mohou rodiny ušetřit na zboží a službách již od roku 2006, fungují v Jihomoravském kraji, Kraji Vysočina, Olomouckém kraji, Pardubickém kraji, Zlínském kraji, Ústeckém kraji a Královéhradeckém kraji. Rodiče s dětmi mohou navíc využívat slevové výhody i v Praze.

Podmínky registrace

Jaké jsou podmínky toho, abyste se mohli do tohoto projektu zaregistrovat? Musíte mít jednak trvalé bydliště v jednom z výše uvedených krajů, a navíc alespoň jedno z vašich dětí musí mít méně než osmnáct let. Jestliže tyto podmínky splníte, můžete se do projektu bez potíží zapojit, a to zcela zdarma. Na základě registrace je pak rodinám, a to i nesezdaným partnerům a jejich dětem nebo samoživitelům, vystavena karta Rodinné pasy. Nejrůznější typy zboží i služeb vás tak díky Rodinným pasům přijdou mnohem levněji.

Poskytovatelé slev

Soukromí poskytovatelé slev nabízejí v rámci projektu Rodinné pasy slevu zpravidla v rozmezí od pěti do dvaceti procent. Levněji tak například pořídíte zboží z oblasti auto-moto a módy, ušetříte také na potravinách, sportovních potřebách, elektronice, vybavení domácnosti, ubytování, cestování a stravování nebo na volnočasových aktivitách.

Příspěvkové organizace obcí, měst a zapojených kraje navíc pro držitele Rodinných pasů poskytují až padesátiprocentní slevu. Výrazně tak ušetříte třeba na rodinném vstupném do zoo, do muzea, na výstavu nebo do státního zámku.

Akce pro držitele Rodinných pasů

Pro držitele Rodinných pasů není určeno pouze vybrané levnější zboží a služby. Po celý rok se mohou účastnit i několika akcí. Tak například u příležitosti Mezinárodního dne rodiny se v jednotlivých krajích, které jsou do projektu zapojeny, koná velké setkání rodin.

Poslední sobotu v srpnu se držitelé Rodinných pasů z celé republiky tradičně setkávají ve westernovém městečku Šiklův mlýn u Zvole nad Pernštejnem na Žďársku, kde mimo jiné probíhá tradiční multitalentová soutěž Čenda hledá Supertalent. Této soutěže se zpravidla účastní děti, jejichž rodiny jsou zapojeny právě do projektu Rodinné pasy. Všichni, co vlastní Rodinný pas, v tento den navíc nemusí do areálu westernového městečka platit plné vstupné. Díky Rodinným pasům ušetří – platí pro ně totiž padesátiprocentní sleva.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient