Užijte si dovolenou v Jeseníkách v Karlově pod Pradědem

Ideální lokalita pro strávení rodinné dovolené na Moravě? Čistá horská příroda Jeseníků v hotelu Kamzík v Karlově pod Pradědem. Lze počítat s volnočasovými aktivitami, zábavou pro všechny generace v plném proudu, wellness Jeseníky, kulturními a sportovními akcemi i komfortním ubytováním v apartmánech.

Parádní rekreace v nitru přírody

Každý jistě slyšel o překrásné přírodě Jeseníků. Hotel Kamzík leží v Karlově pod Pradědem, přímo v lokalitě Hrubého Jeseníku. Půvabné prostředí je vyhledáváno pro firemní akce a ubytování, pobyty rodin s malými dětmi, romantické chvíle zamilovaných párů i sportovní aktivity. V blízkosti se nacházejí stezky pěší turistiky, trasy pro cyklistiku, sjezdovky i běžecké stopy. Na první nadechnutí pocítí každý návštěvník závan svěžího horského vzduchu, pohodu v hotelové vířivce, sauně a bazénu. Nízké ceny padnou do noty všem, kteří si chtějí užít smysluplný pobyt a načerpat novou vitalitu.

Nekonečné možnosti relaxace a poznání

Moderně řešený hotel Jeseníky je složen z útulných apartmánů. Ubytování je soustředěno do malebné krajiny hor, lesů, potoků a strání, CHKO Jeseníky. V nabídce jsou nekuřácké pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV a Wi-fi. Celková kapacita činí 170 lůžek, proto se zde konají hromadné akce, firemní pobyty, teambuildingy, ozdravné pobyty, školení i dovolené. Hotel Jeseníky má dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové pokoje a pohodlné rodinné apartmány.

Relaxace podle vašeho gusta

Wellness Jeseníky, to je finská sauna, infrasauna, jež posílí imunitu. Whirlpool, masáže i solárium patří k relaxačním programům. Ubytování v přátelském prostředí, výlety po okolí, noční dovádění, dětské atrakce a výborné gastronomické speciality hrají prim. Prodloužené víkendy, firemní akce s ubytováním, teambuildingy i ozdravné pobyty v hotelu Karlov přinášejí naprosté uspokojení.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient