První roky života jsou nejdůležitějšími okamžiky v životech vašich dětí

Foto: Montessori Školka Jarní / Orlí

Každý zkušený rodič si moc dobře uvědomuje extrémní důležitost prvních let života svých ratolestí. Právě dané období musí být věnované nejen adekvátnímu psychickému, nýbrž i fyzickému rozvoji. Podstatným pomocníkem se pro mnoho rodin přirozeně stávají soukromé školky, které se těmto oblastem kvalitně a pečlivě věnují. Jaké zařízení stojí za to? 

Montessori metoda vede 

Ti znalejší z vás zajisté již někdy slyšeli o takzvané Montessori pedagogice. Tento výukový směr se inspiruje prací uznávané italské lékařky a pedagožky, jež jej začala rozvíjet v roce 1897. Od té doby se popularita zmíněného systému rozvinula a dnes se s ním setkáme ve všech kvalitních vzdělávacích zařízeních pro mladší děti. 

Poctivou péči pod vedením zkušených odborníků vám nabídne především nová pobočka Školky Jarní. Na co se mohou vaše děti těšit? Mezi realizované činnosti patří angličtina, dětská jóga, canisterapie či třeba živá hudba, přičemž samozřejmostí je i zdravá strava, ekologické čistící prostředky, soukromá zahrada, kvalitní dřevěné hračky a pomůcky i skandinávský design celého prostředí budovy. 

Přesvědčte se na vlastní oči 

Je-li vaším domovem Brno, máte vyhráno, jelikož jak původní, tak i nově otevřená pobočka této společnosti leží právě v něm. Základem všeho je přirozeně skromný počet 4-6 dětí na kvalifikovaného pedagoga, a tudíž se všem ratolestem dostane pečlivé péče. 

Pohled na vlastní oči vydá za tisíce slov, a tak se určitě podívejte na internetové stránky pod výše vloženým odkazem, prohlédněte si informace, nechte se inspirovat a v případě zájmu si domluvte nezávaznou úvodní schůzku. Jestli však chcete pro své potomky to nejlepší, rozhodně nastartujte jejich život pod křídly spolehlivých expertů, kteří uznávají respektující a milý přístup.

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient