Tip na Vánoce: Tulidlo do každé rodiny

Nákupy vánočních dárků můžou být vskutku stresující. Žijeme v době, kdy máme to, na co si vzpomeneme a najít pěkný dárek, který bude mít praktické využití a zároveň udělá radost může být skutečně oříšek. Zkuste letos obdarovat své nejbližší pohodlím, zdravím a odpočinkem v jednom. Všechno tohle v jednom představuje anatomický, relaxační polštář Tulidlo.

Anatomický polštář Tulidlo

Se specifickým polštářem můžete odpočívat a zároveň se nemusíte obávat o to, že vás ráno bude bolet za krkem. Polštář Tulidlo totiž zajistí optimální držení těla, poskytuje potřebnou oporu kloubům a svalům a předchází deformacím páteře. Tento relaxační polštář by zkrátka neměl chybět v žádné postýlce.

Polštáře jsou plnění polyesterovými kuličkami, díky čemuž i po delším užívání a praní stále drží svůj tvar. Navíc je Tulidlo nesmírně praktické. Dá se formovat a uzpůsobit tak různým polohám, díky unikátnímu tvaru si prostě každý najde tu svou polohu pro zdravý spánek. Povlaky polštářů disponují klasickým zipem, tudíž se dají jednoduše sundat a vyprat.

Pro děti, babičky i maminky

Největší výhodou tohoto polštáře je fakt, že ho ocení jak děti, tak dospělí. Polštář se vyrábí v různých designech a velikostech, najdete tak pro každého něco. Úplně nejvíce ho ale ocení nejspíš nastávající maminky, Tulido totiž skvěle slouží i jako těhotenský polštář. Mamince dopřává nadměrné pohodlí při odpočinku tím, že poskytuje potřebnou podporu a při poloze v leže na oku podpírá podbřišek.

Ryze český výrobek

Tulidlo, to je zkrátka kvalitní česká práce. Než dojdou polštáře až k vám domů, absolvují cestu z Beskyd, kde jsou s láskou šity. Dokonce i design polštářů pochází z per a kreativity českých návrhářů. S tímto anatomickým polštářem tak nepodpoříte pouze svůj zdravý spánek a pohodlí, ale také sympatickou moravskou firmu.

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient