První outdoorový sportovní program pro těhotné maminky

 

První outdoorový sportovní program pro těhotné maminky FIT4MIMI®

aneb

Lekce pro těhotné maminky v přírodě na čerstvém vzduchu

 

Jste těhotná a čekáte své vytoužené miminko? Chcete se i nadále udržet v kondici a dopřát sobě i miminku to nejlepší? Máte ráda pohyb na čerstvém vzduchu? Nevíte, jak v těhotenství cvičit a sportovat, abyste děťátku neublížila? Pak je novinka a speciální těhotenský program FIT4MIMI® určen právě pro Vás!

Jako první v České republice přichází FITMAMI® s outdoorovými lekcemi v přírodě pro nastávající maminky – FIT4MIMI®!

{loadposition reklamni}

„Pohyb na čerstvém vzduchu je prospěšný, jak pro budoucí maminku, tak i miminko, které zatím nosí v bříšku. Pro všechny nastávající maminky jsme proto sestavili speciální program cvičení, který se skládá z chůze, lehkého posilovacího cvičení (zaměřeného na partie a svalové skupiny, které mohou v těhotenství ochabovat), strečinku (protažení partií přetížených zvyšující se váhou) a balančního cvičení,“ říká autorka programu FIT4MIMI® Pavla Maříková. „Na rozdíl od jiných lekcí klasického těhotenského cvičení, ale lekce probíhají venku v parku tzn. na čerstvém vzduchu a v příjemném prostředí.“

Velkou výhodou lekcí FIT4MIMI® je také fakt, že je mohou navštěvovat i maminky společně se svým starším potomkem v kočárku. „Vím, že mnoho maminek, které čekají své druhé nebo třetí dítko mají jen velmi omezené možnosti, jak se na těhotenské cvičení dostat, pokud nemají možnost hlídání. Program FIT4MIMI® umožňuje nastávajícím maminkám cvičit společně se svým starším dítětem v kočárku,“dodává Pavla Maříková. Navíc tak maminka skloubí příjemné s užitečným – „obyčejnou“ procházku přetvoří v příjemné protažení a posílení těla, které udělá dobře jim i miminku v bříšku.“

Proč navštěvovat lekce FIT4MIMI®?

  • Chcete se udržet v kondici i během těhotenství?
  • Nechcete přestat sportovat, ale zároveň chcete mít jistotu, že cvičíte správně?
  • Milujete pohyb na čerstvém vzduchu a chcete si ho dopřát i nyní?
  • Hledáte profesionálně vedený trénink právě pro toto životní období?
  • Nechcete v těhotenství přibrat zbytečná kila navíc?
  • Hledáte nové kamarádky, které právě prožívají podobné pocity jako vy?
  • Nebaví vás “klasické” těhotenské cvičení?
  • Navštěvovali jste lekce FITMAMI®, ale nyní čekáte další miminko a chcete ve cvičení pokračovat?

Pak neváhejte a lekce FIT4MIMI® vyzkoušejte.

Lekce FIT4MIMI® jsou sestavené ve spolupráci se zkušenými fyzioterapeuty a vedou je pouze speciálně vyškolené cvičitelky, které mají z velké většiny již samy zkušenost s těhotenstvím. FIT4MIMI® lekce jsou určené pouze maminkám s bezproblémovým průběhem těhotenství, které mají cvičení schválené lékařem.

Lekce FIT4MIMI® probíhají aktuálně ve třech pražských lokalitách (Stromovka, Prokopské údolí a Hostivařský lesopark) vždy pravidelně každý týden. Nutná je registrace předem.

Bližší informace a rozvrh lekcí programu pro těhotné FI4MAMI® naleznete na www.fitmami.cz

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient