Připravte šatní skříň na podzim – objevte trendy pro letošní rok

Foto: Kelly Sikkema

Změna ročního období vždy nutí k revizi šatníku. Nezřídka se jedná o výměnu lehkého oblečení za mírně teplejší. S příchodem podzimu odložte vzdušné šaty, sandály a krátké šortky. Ideální byly v létě, kdy nám přálo krásné slunečné počasí. Podzim se však často vyznačuje šedivým počasím, častými dešti a studeným větrem. Pokud nám však počasí přeje, můžeme si užít krásné sluneční paprsky uprostřed barevného listí padajícího ze stromů – pravý zlatý podzim.

Široký výběr stylizací pro podzimní sezónu

Velmi módní trenčkoty, tj. kabáty, které jsou vhodné právě pro podzimní období, se mohou dokonale hodit k šálu typu oversize. Zvýrazněte svůj pas nepříliš širokým páskem a kombinujte ho se správnými botami. Pokud jde o obuv, na podzim kralují dámské kotníkové boty na nízkém sloupku. V klasické černé barvě se budou skvěle hodit ke každému oblečení. Nadčasová černá barva se v módě hojně používá, protože je ideální pro nejrůznější kombinace, kterým dodává eleganci a není vůbec skličující. Vyberte si nízké kozačky, do půli lýtek nebo boty sahající dokonce i do půli stehen. Vše závisí na našich módních preferencích a celé stylizaci. Kromě klasického kabátu si v poslední době získaly oblibu velké svetry, které nejenže vypadají módně, ale také poskytují dostatečný tepelný komfort. Oversize svetry s rolákem jsou ideální v kombinaci s klasickými džínami nebo zateplenými legínami.

Podzim neuzavírá, ale otevírá možnosti módních experimentů

I když se může zdát, že pouze v létě můžeme s oblečením volně a neomezeně experimentovat, to právě změna ročního období nám dává široké možnosti nových stylizací. Existuje mnoho modelů obuvi přizpůsobených takovým způsobem, aby vypadaly módně a pohodlně a zároveň Vás izolovaly od země. Dlouhé podzimní procházky vyžadují pohodlnou a teplou obuv. Při výběru bot se nevyplatí příliš šetřit, protože takové boty nám mohou sloužit léta, pokud se o ně budeme správně starat. Kvalitní materiály a solidní šev nám umožní užívat si bezpečnou a pohodlnou obuv v chladnějším období. Pokud máte rádi výrazné akcenty, můžete vyzkoušet další ozdoby v podobě přezek, nýtů, cvočků nebo kovových řetízků na botách. Naše kozačky pak jistě upoutají pozornost a zároveň budou krásně zdobit naše nohy při každém kroku.

Shrnuto a podtrženo, po skončení léta odložte všechno letní oblečení na příští rok a místo něj si pořiďte něco teplejší a chránící před deštěm. Klasický podzimní kabát, oversize svetry nebo módní kozačky jsou typickým must have pro podzim. Díky široké módní nabídce můžeme jednotlivé prvky oblečení přizpůsobit podle vlastního vkusu a zjistit, zda nám to sluší, a vytvořit si dokonalou a pohodlnou stylizaci pro chladnější a deštivé dny.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient