Při výběru aktovky pro dítě dbejte na anatomii

V podstatě nezáleží na tom, zda vybíráte školní aktovku pro prvňáčka, nebo školní batoh pro žáka v šesté třídě, protože v každém případě je důležité zaměřit se na vlastnosti daného předmětu. Věnovat byste měli školním potřebám náležitou pozornost, protože počítejte s tím, že třeba právě takový batoh je investice i na dva či tři roky. V následujících řádcích vám prozradíme, na jaká kritéria byste se měli zaměřit. 

Současný trh nabízí různé školní batohy, ovšem ne všechny jsou pro dětská záda vyhovující. Pokud koupíte nekvalitní model, nadělá takový batoh více škody než užitku. Brzy by si vaše ratolest stěžovala na palčivé bolesti zad či ramen. 

Jakými vlastnostmi by měl školní batoh disponovat?

Prvně si zjistěte, jaké vlastnosti studentský batoh vůbec má. Zaměřte se na hmotnost, přičemž třeba taková školní aktovka pro prvňáčka by měla být lehká jako pírko, protože ještě se do ní musí dát těžké knížky, sešity, pouzdro s psacími potřebami a svačina. Hmotnost se tak velice rychle navýší. 

Dále se ohlížejte na to, kolik kapes školní batoh má, aby se do něj vešly desky se sešity o velikosti A4 i svačinový box.

Jaké batohy hrají prim?

Stačí se podívat na nabídku, která je opravdu pestrá. Záleží na tom, jestli chcete školní batoh pro 2. stupeň, nebo prvňáčka. Velké popularitě se těší produkty značky STIL, jež se pyšní přehledným vnitřním uspořádáním, polstrovaným uchem a kvalitními zipy. Stejně tak batohům nechybí ani bezpečnostní prvky na všech stranách, kapsa na láhev a pevná konstrukce s voděodolným dnem. 

Záda jsou nastavitelná a zároveň zadní panel je anatomicky tvarovaný pro správný vývoj dětské páteře. Speciálním prvkem je systém air flow, jenž je prodyšný. Školní batohy STIL nepokulhávají ani po designové stránce, takže se vašim dětem zalíbí.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient