Představujeme: Rodinné a Montessori centrum 4 medvědi

Rodinné a Montessori centrum 4 medvědi nabízí pestrý program pro celou rodinu. V naší nabídce najdete aktivity podporující psychomotorický vývoj již těch nejmenších miminek. Pro starší děti pořádáme hudebně-taneční kroužky, k prvnímu seznámení s angličtinou napomohou kurzy Kindermusik nebo Sticky Kids. Děti určitě potěší, až si odnesou vlastnoruční výrobky z výtvarné dílny či keramiky.

Pro dospělé pořádáme kurzy angličtiny, jógy nebo tance a každý měsíc zajímavé semináře (např. kurzy první pomoci, ve spolupráci s odborníky přednášky na žádaná témata – psychologie dítěte, medicína, homeopatie, zdravá výživa a další).

Čím dál vyhledávanější je také náš Montessori program, který zahrnuje Montessori pracovny pro děti již od půl roku až do osmi let. Pro rodiče pořádáme jednou měsíčně bezplatné semináře z oblasti Montessori pedagogiky, na kterých se mohou seznámit s jejími zásadami i novinkami či pomůckami. Od září 2010 provozujeme Montessori školku a miniškolku s celotýdenním provozem a od školního roku 2011/2012 se chystáme ve spolupráci se ZŠ Nedvědovo náměstí otevřít i 1. Montessori třídu.

Našim klientům se snažíme vyjít maximálně vstříc, proto jsme zavedli nový způsob přihlašování se na vybrané kurzy. Díky permanentce a systému registrací s možností storna, můžete ochutnávat z naší nabídky kurzů pro děti i rodiče. Vyzkoušíte si tak více aktivit a snadno naleznete ty, které vám budou svojí náplní i časově nejlépe vyhovovat.

{loadposition reklamni3}

Dětská herna je otevřená: po, út, čt: 9.30 – 17 hod, st: 13 – 17 hod, pá: 9:30 – 13 hod.

Nabízíme i další služby, jako je pravidelné hlídání dětí nebo možnost pronájmu a uspořádání narozeninové oslavy pro vašeho potomka. Také jsou u nás k dostání kalendáře a diáře nakladatelství Patagonie a výborné capáčky Nolen. V unikátním prostoru „Mama office“ si mohou rodiče odpočinout či vyřídit pracovní záležitosti (zatímco se lektor věnuje vašemu dítěti), nově jsou zde instalovány počítače a wi-fi připojení zdarma.

Kontakt

Adresa: menší budova ZŠ, Nedvědovo náměstí 101, Praha 4 – Podolí
Telefon: +420 774 144 485
Email: info@elaaga.cz
Web: www.4medvedi.cz
Otevírací doba: po – čt 9:30-17:00 hod, pá 9:30 – 13 hod

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient