Počítač pro studenta vás nemusí zruinovat


Repasovaná technika se vyplatí v každém ohledu

Je naprosto jasné, že ne všichni rodiče studentů vyšších i vysokých škol si mohou dovolit výstřelky moderní techniky. Repasované počítače plně zastoupí nový stroj, slibují kvalitu a spolehlivost. Jaká kritéria by měl notebook splňovat? Prvořadost hrají odolnost a přiměřený výkon. Velmi důležitá je rovněž kvalita značky a v neposlední řadě příjemná cena. Repasovaná technika, to je spokojnost u každého modelu.

Notebooky – pracujte kdekoliv a kdykoliv

Studenti všech věkových kategorií si oblíbili notebooky, které se vyznačují mobilitou. To, že mají doma kvalitní počítač, je sice přínosné, ale ve škole či na koleji jim není k ničemu. Posluchač vyšší či vysoké školy potřebuje notebook ve dne i v noci, proto je dobré vybrat správný a kvalitní kousek. V tomto případě nezklame technika ThinkPad od IBM, později Lenovo. Svou cenou a výkonností potěší i manažerské produkty Latitude od Dellu anebo HP pod souslovím EliteBook. Veškeré zmiňované repasované notebooky jsou synonymem kvality, odolnosti, výkonnosti a spolehlivosti, ať už hovoříme od procesoru, modulu RAM i systému chlazení. Takováto repasovaná technika je vskutku špičková a vydrží mnohem déle než počítač z nižší řady. Modely pro domácí užití nejsou zdaleka tak spolehlivé, jakmile jednou okusíte sílu vymakaných kousků, už stěží upřednostníte běžné low-end produkty.

Držte se tempa moderní doby

Líbí se vám přijatelné ceny repasované techniky? Určitě vás osloví i zboží určené pro 3D aplikaci a grafické práce. Zde se ušetří nejvíce. Mrkněte na web LevnaPC.cz a pořiďte si výkonný a cenově přitažlivý stroj vlastnící procesory XEON, velikost RAM až 72 GB a graficky optimalizované karty Nvidia Quadro. Jestliže se chystáte na školu, kde je nutné projektování, navrhování a obdobně zaměřené předměty, pořiďte si modely držící krok s moderní dobou.

Výhodným cenám neodoláte

Říkáte si, proč kupovat repasovanou techniku z e-shopu LevnaPC.cz? Vždy se můžete spolehnout na záruku od 6 – 24 měsíců, u nižších záruk lze dokoupit rozšíření. Počítače nejsou plombované a existuje 14 denní lhůta na vrácení zboží bez udání důvodu. LevnáPC.cz je spolehlivým prodejcem techniky. V loňském roce byl obchod nominován na ShopRoku v sekci PC a příslušenství mezi finalisty. Vsaďte na počítač pro studenty z e-shopu, který funguje déle než 10 let a vyřídil na 50 000 objednávek!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient