Jak vybrat dětské povlečení

Pokud váš potomek spí ještě v malé postýlce, máte to snadné. Dětské povlečení do postýlky můžete vybrat samostatně. Obvykle seženete roztomilé motivy s Krtečkem, autíčky nebo princeznami. V případě povlečení pro větší děti je to větší věda. Na výběr jsou stovky vzorů a děti většinou nejvíc ocení pohádkové a filmové postavičky. Jenže v první řadě jde úplně o něco jiného než o design.

Dětské povlečení by mělo být obzvlášť měkké a příjemné na dotyk. Kupujte jen 100% bavlnu či jiné ověřené materiály, rozhodně ne nic napůl umělého.

A co s tím vzorem?

Podívejte se na to, co má dítě ve svém pokoji. Zkuste povlečení barevně sladit s vybavením místnosti, či zvolit filmového hrdinu, kterého má nejraději. Ať se vám to líbí nebo ne, licencovaná povlečení mají u dětí vždy největší úspěch. Kdo by nechtěl usínat se svou oblíbenou princeznou a budit se pod dohledem silného superhrdiny?

Jestli se vám tohle příčí, zkuste alternativní dětské vzory. V kurzu je teď například vesmírné povlečení, z módy nikdy nevyjdou ani zvířátka. Dětské povlečení do velké postele se prodává také se vzory pro nejmenší – opět třeba s naším českým Krtečkem.

Je potřeba, abyste jako zodpovědní rodiče zvážili současný trend versus nadčasovost. Kvalitní lůžkoviny vydrží dlouhá léta a myslíte, že dítě za pár let ještě bude chtít spát s Angry Birds? Chcete-li povlečení, které bude růst s dítětem, zvolte raději něco neutrálního a pořiďte mu plyšovou hračku nebo malý polštářek s oblíbeným hrdinou.

Pamatujte na to, že konečné rozhodnutí by mělo být vždy na dítěti. Nechte ho, ať projeví svůj názor. To ono bude v posteli spát, tak mu ukažte možnosti a dovolte mu vybrat si.

Krásné dětské povlečení se spoustou motivů ze seriálů i z přírody najdete na RodinneBaleni.cz. Sedněte si večer se svým dítětem, projděte nabídku a vyberte něco, co mu udělá radost. Třeba ho pak nebudete muset každý večer přemlouvat do postele.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient