Nikdy nekončící dětská zábava? No přece odrážedla! Jaké jsou současné trendy?


Žhavá novinka – odrážedla 3v1, která rostou s dítětem!

Novinkou ve světě odrážedel, která se konečně dostala i na český trh, jsou jedinečná odrážedla Wishbone Bike 3v1. Tato odrážedla pocházejí z dílny designérské firmy z Nového Zélandu – Wishbone Design Studio a vynikají svou variabilitou použití. Odrážedla Wishbone Bike jsou vyrobena z prvotřídního dřeva a mají jedinečnou konstrukci. Jednoduchými úpravami konstrukce lze Wishbone Bike používat jako trojkolku, odrážedlo nebo vozítko. Jejich unikátní vlastností je to, že rostou s dítětem – z malého odrážedla uděláte jednoduše větší pouze otočením rámu. Nejnižší poloha sedátka je 28cm a nejvyšší poloha sedátka je 46cm. Tato odrážedla rozhodně stojí za to. Nenechte se odradit možná jejich vyšší cenou, protože pamatujte na to, že kupujete kvalitu a hlavně zábavu pro vaše dítko a to na několik let!

Můžete ho přeměnit i na houpadlo!

Pokud máte doma malého nezbedu, potom vás jistě potěší i vozítka a odrážedla, která na český trh přináší výrobce Step2. V jejich nabídce najdete například super Odrážedlo Rock and Stroll 4 v 1. Toto odrážedlo je určené pro děti od 12 měsíců věku a lze ho používat jako houpadlo, vozítko, odrážedlo nebo chodítko. Toto odrážedlo je vyrobeno z vysoce kvalitního plastu a děti se na něm vyřádí do sytosti! Má také elektronický volant, který vydává řadu zvuků – rodiče jistě potěší, že lze nastavit jejich hlasitost!

Zajímavá odrážedla pro větší uličníky

Starší děti chtějí na odrážedlech řádit – právě proto je pro ně vhodné například Odrážedlo ŽIRAFA. Toto odráželo děti potěší hlavně jedinečným designem v podobě veselé žirafy. Jízdu na tomto odrážedle jim zpříjemní pohodlné sedátko a rukojeť. Výrobce Step2 nezapomíná ani na klasiku. V jejich nabídce je například i Dětské odrážedlo motorka – růžová, které potěší hlavně malé slečny a celá řada dalších kousků.

Nová super odrážedla a další moderní hračky pro děti najdete v nabídce na www.kuchynky-hracky.cz ! Vánoce jsou za rohem, tak už nečekejte ani vteřinku!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient