Na čtyřech kolech, aneb co letí mezi kočárky

Pupík mé sestry už je poměrně veliký, takže se ne zrovna ráda prodírá obchoďáky, ale jak jde o nákupy pro očekávané miminko, to se může moje sestřička kutálet mezi kočárky, postýlkami a další nepřebernou výbavičkou celé hodiny. Jakpak by ne, pro nás ženské představuje nakupování pro miminko nepředstavitelně radostné okamžiky. Naopak její drahá polovička už ráda přichází k hotovému. Tedy v čase, kdy už jsou vybrány dvě tři vítězné varianty a on jak pán tvorstva přijde, ukáže prstem na vítěze mezi kočárky a už jen vytasí kreditku.

Výběr kočárku a jeho následná koupě je pro oba partnery velmi radostná událost, ale každý si ji užívá po svém. Zajímavé je sledovat, jak odlišné zadání pro tento úkol mají.

Zatímco ONA myslí především na pohodlí dítěte, tedy aby byl kočárek dostatečně velký, měl rovné dno a dobře podepíral zádička. Vždy myslí také na špatné počasí. Kočárky v užším výběru tedy musí mít i dobře provedené bočnice a stříšku pro dobrou ochranu před větrem a chladem. Veledůležitý parametr je i barva a soulad s módními trendy. Náš průzkum byl tedy zaměřen výhradně na kočárky 2012. I když se to nezdá, kočárek totiž tvoří i jakýsi módní doplněk čerstvých rodičů. A jak to vidí ON? Zajímají ho praktické záležitosti. Jednak jde o kvalitu koleček, nebude přece kupovat kdejakou herku. A co nejvíc: Jak se to skládá? Dáme to do auta?

Oba se ale shodli na jednom. Koupíme trojkombinaci! Jak jsme zjistily při našem průzkumu, kočárky 2012 jsou velmi pěkně propracované, designově zajímavé, čalouněné často omyvatelnou látkou a vybavené odkládacími pultíky na jídlo a pití.

Užší výběr mezi trojkombinacemi jsme nakonec při našem průzkumu zatím neučinily, ale zato máme jasnou volbu mezi kočárky 2012 ve variantě golfové hole. Jmenuje se Nuna Pepp 2012 a plně odpovídá představám mé sestry, nastávající maminky. Příjemně tvarovaná rukojeť, která se dá ovládat jen jednou rukou, kolečka se otáčejí o 360°. A kromě toho kočárky 2012 mají nově polohování nožiček a okénko ve stříšce.

Teď už máme dokonalou představu o snad všech kočárcích na trhu a další výběr mezi kočárky už bude dělat sestra společně s manželem přímo z pohodlí domova. Ona se nebude muset valit s velkým bříškem, on nebude vystaven stresu z nakupování.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient