Kam s dětmi na výlet? Navštivte zábavní park Fábula

Navštivte pohádkovou říši

Park Fábula v Kamenici nad Lipou je místem, kde se pohádky stávají skutečností. Čarovné bytosti ožívají a baví děti ve stylově zařízeném areálu. Budovy a přilehlý areál byly předělány do pohádkového stylu, takže tvoří výbornou kulisy pro všechny aktivity, kterými provádí pohádkové postavy. Zábava je vhodná pro menší děti ve školkách, ale najdou se také aktivity pro starší děti do 15 let, jako je například útěk ze žaláře. Ověřte si, jestli se bude program líbit vaší třídě, a domluvte se s organizátory, jak by sestavili jednotlivé akce a činnosti zrovna pro vaši návštěvu. Zábavní park má připraven opravdu jedinečné spektrum nejrůznějších činností, takže si určitě vyberete a pojedete na zajímavý výlet, který bude jiný v porovnání s běžnými školními akcemi.

Školní akce pro menší děti plné zábavy i ponaučení

V rámci programu si starší děti mohou vyzkoušet střílení z kuše, adrenalinovou hru útěk ze žaláře a další činnosti. Nezávisle na věku jsou připraveny tvořivé dílny, mini ZOO se spoustou krásných zvířátek, divadelní představení, cesta za pokladem, interaktivní kvíz, království hlavolamů, bludiště a další atrakce. Bez problému je tedy zajištěn program na celý den, během kterého si děti užijí spoustu zábavy, a ještě se něco nového přiučí. Dalším skvělým bonusem je získávání společných zážitků v rámci kolektivu.

Rezervujte si svůj termín včas

Naplánujte zajímavý školní výlet s dostatečným časovým předstihem a můžete získat další dotaci 1 000 korun na dopravu. Pro více informací navštivte stránky parku, kde se dozvíte všechno důležité ohledně pořádání akce a objednávání se na jednotlivé termíny. Činnosti jsou vhodné pro děti od 2 až do 15 v závislosti na tom, jak se sestaví konkrétní program. Jedná se zároveň o příjemné oživení roku pro pedagogy. Školní výlety slaví úspěchy a kolektivy odjíždí plné nových dojmů a nadšení.

Tip na rodinný výlet

Zábavní park Fábula nabízí zajímavosti nejenom pro děti, ale i pro dospělé. Tatínky k návštěvě určitě přesvědčí zrekonstruovaný pivovar a všichni členové rodiny budou jistě učarováni skvěle zařízenými prostory. Zajímavé je například sklepení, kde probíhají některé činnosti při špatném počasí. Velkou výhodou je právě fakt, že jednotlivá stanoviště jsou umístěná nejenom venku, ale i pod střechou a uvnitř budovy, takže o zábavu nepřijdete ani při horším počasí a dešti. Jedná se o ideální inspiraci kam s dětmi na výlet, takže si jeden den plný zábavy můžete odškrtnout a těšit se, až bude léto.

Ubytování

Pokud byste chtěli návštěvu zábavního parku Fabula spojit i s dalšími výlety v okolí a prodloužit si tak výlet na několik dní, doporučujeme Vám vyhledat si ubytování přes portál MegaUbytko.cz. Rezervujte si ještě dnes vhodné ubytovaní na stránce ubytování Vysočina a zvolte si chaty na pronájem nebo ubytování v soukromí. Na stránkách najdete podrobné informace, ceníky a ověřené hodnocení, takže s pobytem budete zaručeně spokojení.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient