Jak vybrat dárky pro děti dle věku

Vybrat správné dárky pro děti dle věku zas není, až taková dřina. Stačí se malinko orientovat v aktuálních trendech a řídit se ostatně můžete i označením na obalech. Nejlepší však je, zeptat se samotných dětí. Ty nejlépe vědí, co chtějí. I když je oblíbenost hraček u dětí mnohdy jen chvilková záležitost!

Pojďme vybrat dárky pro všechny děti!

Jak už jsme psali, při výběru dárků pro děti se díváme hlavně na jejich věk. Hračky pro nejmenší plní nejen roli zábavnou, ale i edukativní. Ti nejmenší tak ocení nejrůznější chrastítka, vkládačky, pěnové puzzle, kostičky a další hračky. U malých dětí je důležitý hlavně rozvoj jejich smyslů. Ať už hmat, sluch či zrak – to vše je třeba pořádně natrénovat! Do budoucího života přece! Výběr zvukových a pestrobarevných hraček je zde proto na místě. Pro rozvoj zvukových smyslů nemusí hračka rovnou vyhrávat, stačí, když bude kačenka pískat nebo když bude šustící fólie uvnitř plyšové hračky pěkně šustit. O rozvoj hmatu se postarají snad všechny hračky. Dá hodně zabrat, než dítě hračku pevně uchopí! Kousátka, chrastítka a další hračky jsou proto tvarované tak, aby do dětské ručky padly tak akorát!

Větší děti kolem šesti let ocení hlavně stavebnici Lego, díky níž si postaví své vlastní Lego království! Kluci dále ocení autíčka, ať už na setrvačník nebo ještě lépe na dálkové ovládání! To holčičky si hodně vyhrají s panenkami a nebo s plyšovými zvířátky, která se chovají, jako živá!

Odrostlejší děti, řekněme ve věku kolem deseti let si zase vyhrají s oblíbenou Lego stavebnicí, neboť ta nabízí zábavu pro širokou věkovou škálu dětí! Dále jsou oblíbené nejrůznější herní konzole či dětské tablety, kreativní studia nebo experimentální hry.

Výběr těch správných dárků pro děti není žádná dřina! Zorientovat se vám pomohou nejen děti, ale i tolik důležité označení na každém balení hraček. Díky tomu všemu si můžete být jisti, že vyberete adekvátní dárek pro děti dle věku.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient