Holčička nebo chlapeček?


{loadposition reklamni3}

Kdo by si nechtěl vybrat pohlaví svého dítěte? Asi všichni, i když každý říká, že je mu to jedno a hlavně, ať je to zdravé. Určitě každá nastávající maminka touží buď po holčičce, nebo chlapečkovi. Ale přírodě se nedá moc poroučet, avšak nemyslím si, že je to škoda. Můžete se podívat na některé babské rady a metody, které by mohly vašemu přání pomoct. Ale nezapomeňte, nic se nedá zaručit předem.

Vliv stravy

Ovlivnit pohlaví dítěte je možné stravou. Pokud budete jíst potraviny, které obsahují velké množství draslíku a sodíku, může se vám narodit syn. Draslík se vyskytuje např. v banánech, meruňkách, bramborách, datlích, houbách a sodík v soli, sýru a rybách.

Pokud bude jíst potraviny, které obsahují vápník a hořčík, můžete se těšit na dceru. Vápník se nachází v luštěninách, brokolici, sardinkách, šprotech či otrubách a hořčík ve fazolích, kukuřici, kešu, semínkách nebo v ovesných vločkách.

Menstruační cyklus

Menstruační cyklus může také ovlivnit pohlaví, ale to platí jen v případě pravidelného cyklu. Pokud chcete kluka, měl by být pohlavní styk až po ovulaci. Pokud chcete holku, tak by měl být pohlavní styk před ovulací.

Ejakulace

Pokud byste si přáli, aby byl zplozen chlapeček, tak je větší šance po třetí ejakulaci během dne. Zatímco v případě holčičky se jedná o první ejakulaci.

{loadposition bannerovy}

To znamená, že pokud budete mít styk několikrát během dne (nejprve chráněný), můžete se možná těšit na chlapečka.

Existují i další rady, ale některé si dost odporují (poloha při styku, počasí,…). Musí být ale každému jasné, že pohlaví dítěte je určeno úplně jinak a to pomocí chromozonů. Ženské vajíčko má chromozon pouze X, zatímco mužská spermie má X a Y. Chromozon Y značí, že to bude kluk. Splynutím vajíčka a spermie vznikne embryo a již v té době je určeno jeho pohlaví.

Více informací se dozvíte na tomto webu.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient