Dětské kuchyňky zabaví vaše ratolesti na dlouhé hodiny

Dětské kuchyňky patří k nejoblíbenějším hračkám. Ty od americké firmy Step2 jsou velmi realistické a podněcují dětskou fantazii na plné obrátky. Rádi byste svým ratolestem právě takovou kuchyňku dopřáli, a nevíte, zda se dá u nás sehnat? Dobrou zprávou je, že ano, na českém trhu je prodává společnost StepTwo. V nabídce jsou i další produkty této skvělé americké značky, jako houpačky, klouzačky, odrážedla, domečky, plastová pískoviště, oboustranné tabule nebo zahradní dětský nábytek. Vše z odolného nezávadného plastu s dlouhou životností, který nebledne na slunci a vydrží i náročné povětrnostní podmínky.

Hrana kuchaře baví holčičky i kluky. Dětské kuchyňky tedy rozhodně nemusí být pouze záležitostí pro holčičky. Ke kuchyňkám nezbytně patří i nádobí, pomůcky pro vaření a také napodobeniny potravin. Pak už dětem nechybí nic k hrám, ve kterých bohatě zapojí svou fantazii. A pokud chceme ještě něco extra, může to být kuchyňka s realistickými zvuky, která dokonale napodobí opravdové vaření. Patří k nim zvuk při smažení, bublající voda nebo zvuky kláves a knoflíků pro ovládání „elektrických“ přístrojů. A to není všechno. Od Step2 můžete svým ratolestem pořídit třeba i venkovní gril s bohatým příslušenstvím pro hru na zahradní grilování.

Moderní kuchyňky pro děti se hodí do každého prostoru. Hodí se k nim bohaté příslušenství a fungují na baterie. Montáž je snadná a zvládne ji každý rodič. Vše je bezpečné, dokonale uzpůsobené malým dětem. Tato hra zaměstná malé kuchtíky na dlouhé hodiny. Důležité jsou i malé detaily, jako například tabulka pro psaní nákupního seznamu, nádoby na třídění odpadu, průhled z kuchyně, praktické úložné boxy, kuchyňské hodiny a mnoho dalšího. Vybírat lze z mnoha typů kuchyněk, nechybí hra na obchod, pekařství nebo velká kuchyňka ideální pro hru více dětí zároveň.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient