České mámy si oblíbily české dětské oblečení od Veselé nohavice

Kam se podívat, když nechcete své děti oblékat do levného čínského dovozu, ale ani sahat po nepraktickém a pouze na první pohled líbivém oblečení z některých řetězců? Možností není příliš, ale existují. E-shop Veselá nohavice založila původně přesně tak nespokojená maminka, jako jste třeba zrovna vy. A pustila se do šití praktického dětského oblečení, jež ustojí i řádění našich potomků.

Za ryze českou značkou Veselá nohavice stojí české švadleny a oblečení se šije až na drobné výjimky z českých materiálů. Výjimku tvoří fleece a softshell, který se v potřebné kvalitě musí dovážet. Značka staví od začátku na filozofii vyrábět dětské oblečení, které nezklame ani v nečasu, dobře vypadá a potěší jak děti, tak maminky.

Designově velice povedené oblečení se vyrábí pro kluky i pro holky

Až 80 % sortimentu je skladem a ihned k dodání. Pokud náhodou daný model v poptávané velikosti na skladě chybí, švadleny jej velice rychle ušijí. Takže rovněž v tomto případě se nemusíte bát dlouhé dodací lhůty.

Oblíbenými kousky jsou především softshellové soupravy. Jako voděodolné se hodí v podstatě kromě letních měsíců k nošení celoročně. Dětské softshellové bundy však lze kombinovat i s jinými softshellovými kalhotami a vytvářet zajímavé barevné kombinace.

Co by vašemu dítěti ještě z Veselé nohavice nemělo chybět v šatníku?

Dětské mikiny patří mezi nejpraktičtější kousky. Zejména flísová mikina je nenahraditelnou a ze šatníku našich dětí téměř zcela vytlačila různé svetry a pulovry.

Veselá nohavice však děti obléká do posledního detailu. Proto zde nechybí ani různé doplňky, jako šátky, klobouky či čepice, které lze perfektně doladit s dalším oblečením z e-shopu. Vždy najdete tu správnou barvu či barevnou kombinaci módního doplňku, aby skvěle ladil s ostatním oblečením. Sortiment doplňují i dětská pyžama, oblíbené lacláče či kousky oblečení pro dospělé.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient