3 tipy, jak vybrat nábytek do dětského pokoje

Krásné zařízení dětského pokoje je potřeba pečlivě vybrat. Cílem je získat útulnou místnost nabízející dostatek zábavy, ale i všechno potřebné. A jak si poradit s výběrem jednotlivých kusů nábytku? V článku najdete několik rad pro inspiraci při nákupu nového vybavení.

Pohodlí a bezpečí

Výběr konkrétního vybavení by měl odpovídat věku dítěte. Jinak zařizujeme pokoj pro malé miminko a rozdílný nábytek vybereme do pokoje pro starší dítě. Ve všech případech by však mělo být zachováno pohodlí a bezpečí. Týká se to například dětské postele, která by měla poskytnout dostatek prostoru pro zdravé ležení. Pokud máte například dvě děti a hledáte patrovou palandu, myslete i na bezpečnost a zvolte variantu se zábradlím nahoře. 

Dostatek úložného prostoru

Děti mají spoustu hraček, oblečení a všeho možného. Z toho důvodu potřebují i dostatek úložného prostoru pro udržování pořádku. Mezi nábytkem si zvolte vhodnou komodu, skříně a hodit se může také úložný prostor pod postelí. S utříděním pomohou nejrůznější pořadače, boxy a podobně. Praktickým řešením bývají již hotové dětské sestavy, které nabízí skříňky, poličky a další komponenty v propracovaném setu rovnou připraveném pro umístění do dětského pokoje.

Hravé a veselé

Jednotlivé prvky v dětském pokoji by měly být veselé a hravé, aby se dítěti zařízení líbilo. Oblíbené jsou například koberce se silnicí, dětské tabule, křesílka a další. S takovým vybavením bude hra v pokoji hned o mnoho zábavnější. Veselé motivy zvolte i při nákupu povlečení a nejrůznějších dětských dekorací. 

A kde to všechno pořídíte? Podívejte se na internetový obchod www.atan.cz, kde najdete nábytek do dětského pokoje i dalších místností v domě. Stačí pohodlně objednat přes internet a následně si pouze počkáte, až vám objednávka dorazí až domů.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient