Září začalo – zpátky do školy, do lavic a k tabuli

Pokud máte doma předškoláka a chcete ho připravit na školu formou hry nebo chcete svému již školnímu dítku zpříjemnit učení, udělejte jim vlastní třídu doma!

Školní tabule psaní a kreslení

Co by to bylo za třídu, kdyby chyběla školní tabule? Pokud chcete něco vysvětlit, ať už psaní nebo kreslení, je dobré k tomu použít vhodný nástroj. Ideálně tabuli. Je to velmi praktická dětská hračka, protože podporuje u dětí od útlého věku rozvíjení kreslicích schopností, manuální zručnosti ovládání tužky a křídy, počítání, psaní nebo vytvářet obrazce (např. z magnetek v případě magnetických tabulí) a rozvíjí umělecké vlohy. Na výběr máte z několik typů tabulí – od klasických školních tabulí s křídou tak přes 3D podsvícené tabule s dalšími vychytávkami.

Hello Kitty tabule oboustranná 2v1

Pokud máte doma malou princeznu, určitě se jí bude zamlouvat růžová tabule od známého výrobce Hello Kitty. Tabule na kreslení je magnetická, oboustranná s rozměry 48 x 34 x 100 cm. Mezi její přednosti patří praktičnost. Z jedné strany se dá kreslit klasicky křídou. Z druhé strany se dají přikládat magnetky a kreslit na tabuli fixem. Ať již fixu nebo křídu – obě strany tabule se dají lehce setřít hadříkem. Tabule se dá zavěsit na zeď nebo může stát na nohou kdekoliv. Ze spod tabule najdete praktickou přihrádku na křídu a magnetky. Její další funkcí je zachycování prachu z křídy. Tabule Hello Kitty je vhodná pro děti od 3 let.

 

Tabule 3D s podsvícením

Pojem 3D nás obklopuje na každém kroku. Máme 3D filmy, 3D kina, televize – a dokonce i 3D školní tabule. Principem fungování je podsvícení průsvitné plochy na kreslení. Tím pádem pokud se za ni připne papír s kresbou, dítě dokáže přesně obkreslit obrázek na svrchu přiložený papír. Pokud vyměníte papír s kresbou za např. vhodný předmět nebo se tam postaví druhé dítě, je možné ho obkreslit na papír nebo přímo na průsvitnou plochu. Zároveň se dá také přímo kreslit na tmavou stranu tabule s křídami nebo fixy na průsvitnou. Nemusí přitom svítit světlo – díky podsvícení. Tabule Flash light 3D funguje na baterie. Variace kreslení jsou různá a vaše dítko se s touto tabulí nebude zaručeně nudit. S 3D brýlemi můžete pozorovat kresby trojrozměrné jako v 3D filmech.

Tabule se dá nastavit na dvě polohy, buď složit nohy a postavit na stůl. Je určena pro děti od 3 let. Její rozměry jsou 56 x 33 x112 cm.

Lavice

Před tabulí nesmí chybět správná lavice! Lavice na učení nebo psaní jsou nezbytnou pomůckou pro učení a přípravu nejen do školy. Máte na výběr mnoho různých typů. Představíme si oblíbený dřevěný model od výrobce Smooby.

Dřevěná lavice s lavičkou – Activity

Activity dřevěná lavice s lavičkou je vyrobena z masivního dřeva. Lavice má pod psací deskou velký úložný prostor, který se dá naplnit množstvím kříd, fixů a magnetek. Psací deska se dá nadzvednout kolmo a poté mohou na ni kreslit najednou dvě děti ze dvou stran. Opět jako u magnetické tabule – z jedné strany křídou a z druhé strany fixem. Zároveň je možné využívat i různé speciální magnetky. Na lavičku se vejdou vedle sebe i dvě. Lavice se vyrábí v krásné světlé barvě přírodního dřeva v kombinaci s lesklou červenou barvou. Na boku najdete malou nádobkou, kam se dají také uložit pera a tužky. Lavice je lehce složitelná a skladná. Je vhodná pro děti od 3 let. Rozměry jsou 64 x 60 x 58 cm.

Nakupujete chytře v Medvídkových hračkách

V eshopu www.medvidkovehracky.cz najdete přímo sekci školní tabule a školní potřeby. Najdete zde velký výběr školních tabulí, lavic a školních potřeb pro malé školáky. Zároveň si můžete vybrat z široké palety dalších hraček, které eshop Medvídkovy hračky nabízí. Navíc když uděláte nákup nad 1 000 Kč, máte poštovné zdarma. Jako poděkování od nás získáte k nákupu dárek jako bonus.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient