Z pohádky do pohádky

Nedávno se na českém internetu objevil portál nejpohadky.cz, který si brzo může získat velkou oblibu u vašich dětí. Jeho hlavní a jedinou náplní jsou pohádky online ke shlédnutí – a to zdarma. Momentálně je na webu k dispozici celkem jedenáct oblíbených večerníčkových pohádek, počínaje klasikou, jako jsou Bob a Bobek či Krteček a konče moderními Teletubbies. Pohádky jsou řazeny přehledně do kategorií, které odpovídají jejich názvu. Zatím je k dispozici od každé pohádky několik dílů, ale nové díly i další pohádky postupně přibývají, takže se vaše dítka mohou těšit na další a další díly. Přiznejme si, že některé pohádky zhlédnou nejen děti, ale i rodiče. Tak například oblíbené loutkové postavičky Jája a Pája, které bojují s vypečeným řezníkem Krkovičkou, pobaví nejednoho dospěláka. První epizoda, která je dostupná ke zhlédnutí zdarma, je díl s názvem Jak zasadili prasečí ocásek.

{loadposition reklamni}

Další online pohádky, které lze najít ke zhlédnutí zdarma jsou např. Jen počkej zajíci, Krkonošská pohádka, Mach a Šebestová, Maxipes Fík, Pat a Mat, Rychlá rota a Šmoulové.

Kromě toho, že jsou na webu připraveny pohádky online ke zhlédnutí zdarma, je možné je hodnotit, přidávat komentáře a v neposlední řadě si přát zařazení své oblíbené pohádky do archivu.

Utekl vám dnes večerníček? Nevadí, na nejpohadky.cz si můžete pustit online pohádku podle svého výběru a kolikrát jen budou vaše děti chtít. Co třeba se kouknout jak se Bob a Bobek rozhodnou, že si půjdou sehnat něco na zub do Zoologické zahrady. Jenže zjistí, že jsou moc obyčejní. A tak si potravu musejí odpracovat v pavilonu slonů. Pak ale ze své klece uteče lev. Jak to vše dopadne? Koukněte a uvidíte.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient