Vše pro spokojené dítě i maminku na veletrhu PRODÍTĚ


Zábava nejenom pro děti na každém kroku

Nabídku vystavovatelů doplňuje lákavý doprovodný program nejenom pro děti. Pod názvem Dětský svět se skrývají hudební a divadelní vystoupení, hry a soutěže o krásné hračky od společnosti Zapf Creation. Letos nově je součástí také Disney kino, které každý den přinese mnoho krásných pohádek. Děti si budou moci vyzkoušet také velmi oblíbený herní systém Disney Infinity. Chybět nebude ani kolotoč, skákací hrad a dětský koutek, kde se po celou dobu konání veletrhu poskytuje bezplatné hlídání dětí od tří let. Součástí dětského koutku je také prostor pro přebalení, ohřátí jídla a nakrmení dětí.

JŮ a HELE, Žížaláci, Upír Krejčí nebo kouzelník Pavel Kožíšek

V rámci doprovodného programu se uskuteční hned několik krásných představení. V pátek se můžete těšit na pořádnou porci zábavy s Václavem Upírem Krejčím v rámci programu paParáda…a bude legrace. V sobotu nás kouzelně naladí Magická show Pavla Kožíška a Hanky Mašlíkové S kouzly kolem světa, ve které poletíme na výlet letadlem a v každé zemi, kde přistaneme, na nás čekají typická a originální kouzla dané země. V rámci nedělního programu se setkáte se svými pohádkovými kamarády – zažijete Veselou pouť s hosty JŮ a HELE do světa hudby, kolotočů, říše cizokrajných zvířat, za obyvateli strašidelných hradů, zkrátka do míst plných zábavy a legrace. V neděli odpoledne si budete moci pohrát s oblíbenými Žížaláky v rámci prezentace festivalu Smíšek, chybět nebude ani povídání s autory tohoto krásného večerníčku a promítání pohádek.

Bezplatné odborné poradenství

Součástí nabídky letošního ročníku veletrhu je také velmi oblíbené poradenské centrum, které mohou všichni zájemci využít zcela zdarma. Jeho součástí jsou nejenom rady a triky pro nastávající maminky, ale i celou jejich rodinu. Za zmínku určitě stojí poradenství v oblasti přípravy k porodu, péče o dítě a laktační poradenství. Stranou pozornosti nezůstane ani stále aktuální problematika zvýšení bezpečnosti kojenců, kde se seznámíte například s použitím monitoru dechu.

Modely nemusí stát jenom na poličce

Nejenom pro malé kluky a jejich tatínky bude zajímavé představení modelů přímo v akci – můžeme se těšit třeba na modely aut, pozemní a vojenské techniky, lodí, ponorek, letadel a vrtulníků – různých druhů klasických i RC modelů, příslušenství, ale i literaturu a rady zkušených modelářů pro stavbu a provoz modelů. Součástí prezentace je také dálkové ovládání modelů na zemi i ve vzduchu. Přehlídka vyvrcholí sobotní tankovou bitvou u pavilonu V.

 

 

Více informací naleznete na www.prodite.cz

 

Využijte vstupenku se slevou 50% zde!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient