Víme, kde je naše dítě. Má GPS lokátor


To tady ještě nebylo! První GPS lokátor na světě určený k monitorování a lokalizaci dětí. Revoluční novinka eLokátor NU.M8 umožňuje, aby jste měli dokonalý přehled o pohybu vašeho dítěte. Stačí vám k tomu mobilní telefon nebo počítač!

„Nový eLokátor má podobu digitálních hodinek a je určen dětem ve věku od 3 do 12 let. Je zkonstruován tak, že ho nelze sundat ani deaktivovat, aniž by zařízení automaticky nevyslalo do mobilního telefonu nebo počítače varování s udáním přesné polohy dítěte,“ prozradila nám obchodní ředitelka Šárka Špálová společnosti 601, jenž je výhradním distributorem eLokátoru.

Naprostým benefitem eLokátoru NU.M8 je také funkce nazvaná „bezpečná zóna“. Ta vám umožní nastavit pro vaše dítě vlastní vymezení oblasti pohybu podle místa a času. Vaše ratolest je tak chráněné například i v době, kdy navštěvuje kroužky nebo si jde hrát ven. Pozor! Při pohybu mimo nastavenou zónu přístroj opět okamžitě odešle upozornění rodičům. Z výzkumů nemá třetina osmi až patnáctiletých dětí ve Velké Británii, odkud eLokátor pochází, dovoleno hrát si mimo dům či zahradu bez dohledu. Jedním z důvodů tohoto omezení jsou každoroční statistiky evidující statisíce nezvěstných dětí. Velmic podobná situace je bohužel i v České republice, kde se ročně pohřešuje kolem devíti tisíc dětí. Mnoho z nich, zvláště ve velkých městech, je tak nuceno trávit čas doma a je ochuzeno o nezbytnou sociální komunikaci se svými vrstevníky.

{loadposition reklamni3}

„Jako matka, která se o své dítě bojí a snaží se mu zajistit bezpečí, jsem byla touto novinkou nadšena. Má dcera již tyto čipové hodinky vlastní a po pravdě mám větší klid v duši. Doporučila bych je všem rodičům. Ať už je moje dítě kdekoli, mám o jeho pohybu dokonalý přehled, a v případě potřeby mohu díky eLokátoru podniknout kroky k zajištění jeho bezpečí,“ říká o svých vlastních zkušenostech manažerka zpěvačky Dary Rolins Eva Skallová. eLokátor NU.M8 využívá zdokonalenou vlastní technologii GPRS GPS. Hlavní výhodou je dvojnásobná paralelní lokalizace pro případ, že se vaše dítě vyskytne v místě s nedostatečným pokrytím GPS signálem. Díky této technologii dokáže zařízení monitorovat pohyb po celé Evropě a polohu dítěte je možné určit s přesností na 3 metry, což žádný jiný přístroj tohoto typu nedokáže. Tato “hračka” je již v prodeji a to rovnou se dvěma tarify! BASIC pořídíte za 340 korun a PLUS za 430 korun měsíčně. Přístroj lze rovněž také zakoupit v e-shopu na www.elokator.cz za cenu 3.990 korun, nebo ve vybraných kamenných prodejnách. Po aktivaci dostanete unikátní eLokátor telefonní číslo, jenž vám umožňuje komunikovat s přístrojem na ruce vašeho dítěte.

 

“Díky společným zájmům chránit děti před vnějším nebezpečím se našim blízkým partnerem stala nadace Naše dítě. Té jsme se také rozhodli z prodeje eLokátorů věnovat sponzorský dar,“ dodala na závěr Šárka Špálová. Jak jsme dozvěděli, za nedlouho bude na trh uvedeno rovněž GPS zařízení multi.m8, jež bude určeno široké skupině zákazníků. Zvýší osobní bezpečnost například turistům, lyžařům, adrenalinovým sportovcům, pracovníkům působícím v náročných podmínkách, seniorům nebo lidem se zdravotními potížemi. Máme se naco těšit!

www.elokator.cz

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient