Učíme děti i sebe anglicky: Efektivně!


Zábavná forma přináší větší efekt

U dětí je důležité, aby je učení bavilo. Pokud po nich budete chtít, aby se učily stovky slovíček, určitě to bude mít efekt opačný – dítě si k angličtině vybuduje odpor a ztratí o ni zájem. Nepodceňujte to a raději nabídněte dětem zábavné učení jako je výuka angličtiny pro děti formou čtení populárních knížek. Vhodná je například publikace Veselá angličtina se Čtyřlístkem. Děti v ní najdou 24 zábavných komiksových příběhů s oblíbenými hrdiny a během čtení poutavého příběhu si snadno osvojí slovíčka i celé fráze. Dobrou pomůckou pro děti i vás může být speciální publikace Česko – anglický mluvník. Je kombinací slovníku, konverzačních frází a nabízí i přehled gramatických pravidel. S touto pomůckou vám půjde učení jedna báseň.

Vyzkoušet můžete i hypnózu

Jestliže se chcete naučit mluvit co možná nejrychleji, nesmí vaší pozornosti uniknout kurzy angličtina s hypnózou. Určeny jsou pro začátečníky i pokročilé. Při těchto kurzech jsou využívány moderní metody učení, díky kterým si slovíčka a celkovou konverzaci osvojíte velmi rychle a bez námahy. Kurzy se konají v Praze, mají celkem 56 hodin. Každá hodina je zaměřena tématicky na okruh slovíček a frází z různých oblastí jako například setkání a seznámení, cestování a další.

Naším dalším tipem jsou online kurzy angličtiny, díky kterým se můžete učit z pohodlí domova. Mezi nejefektivnější patří e-program: ABC Jazyky od Libora Činky, který využívá metodu učení zaměřenou na pravou i levou mozkovou hemisféru.

 

Rada: ještě než si kurz či knihu objednáte, vyzkoušejte úroveň vašich znalostí, pomůže vám to ve správném výběru. Pomoci mohou tyto online testy.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient