Tři hračky, na které nedám dopustit!


I -book

Tak tato naučná elektronická knížka mě dostala asi před rokem. Dceři jsme ji pořídili k 3. narozeninám a do dnešního dne dceru stále baví. Máme verzi Poznávejte s námi a mohu říct, že je v ní vše, co cca 3-5 leté dítě potřebuje procvičovat – tvary, barvy, zvířátka, ale i těžší roční období, písmenka nebo číslice. Vše je provedeno velice důmyslně. Nejvíce dceru baví odpovídat na otázky – stráví u toho klidně hodinu, učí se a přitom se ještě usmívá. Velice ráda v této knížce vyměňuji baterky :o)

Modelovací písek

Mé děti velice baví něco tvořit. Upustili jsme ale od všech plastelín, které zasychají nebo se lepí na ruce a pořídili jsme si pěkně velký plastový box a ten naplnili modelovacím pískem. Máme doma tedy takové malé pískoviště, ze kterého máme strašnou radost a neuvěřitelně nás baví z něj něco tvořit nebo jen tak jej přesouvat. Děti si procvičují jemnou motoriku prstů, rozvíjejí své kreativní schopnosti, zapojují mozek a přesto je to baví. Neuvěříte, jak úžasný je to relax i pro rodiče.

Stavebnice Pegy

Každé dítě má svou oblíbenou stavebnici, to mi určitě dáte za pravdu. Jakákoliv stavebnice je velice kreativní hračka a zažije se s ní spousta zábavy, o to více, když se přidají i rodiče. Nejde ani o to, kterou stavebnici si vyberete, ale o to, aby dítě bavila a byla bezpečná. U nás zrovna frčí stavebnice Pegy. Má totiž velice jednoduchý princip spojů (zasunují se do sebe dva kartáčky) a tak je výborná přesně pro naše děti ve věku 2 a 4 roky.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient