Těhotenství ženám sluší

Doba těhotenství ale bohužel pro mnoho z nás není jen slastným očekáváním v klidu a pohodě. Hned v prvních dnech a týdnech se musíme vyrovnat s nevolností a závratěmi, už ani nemluvě o starosti, kterou prožíváme při každém zdravotním vyšetření. Později s narůstajícím bříškem se cítíme stále více neohrabaně a jakýkoliv pohyb se zdá být problém. Přitom bychom si toto výjimečné období měly patřičně užít, vždyť ho prožijeme jen párkrát za život.

Krásná a módní i v těhotenství

Naštěstí už jsou pryč doby, kdy těhotné ženě nezbývalo nic jiného, než navléci se do nevzhledného pytle považovaného za těhotenské šaty, popřípadě rozepínající se kalhoty spíchnout spínacím špendlíkem. Sehnat pěkné a pohodlné oblečení přesně ve velikosti, kterou potřebujeme a která se navíc přizpůsobí rostoucímu bříšku, již není problém. I nastávající maminka může vypadat vkusně a „sexy“. Není třeba se nijak omezovat. K dostání jsou jak levné, tak luxusní kousky, třeba oblečení na svatbu, sportovní oblečení i nadměrné velikosti. Mateřství každé ženě opravdu sluší. Proč tedy nevyrazit do města pochlubit se svým kulatým štěstím? Těhotenské oblečení vážně může být rozmanité podle naší povahy a zájmů.

Pohodlně jako v bavlnce

Nejdůležitější je, aby se nastávající maminka cítila dobře. Nic ji nikde neškrtilo, ani netlačilo. Současná těhotenská móda je pohodlná a komfortní z kvalitních přírodních a značkových zdravotně nezávadných materiálů. Dostupná je ve všech velikostech, dokonce i v nadměrných (až 6XL). Na své si přijdou nejen sportovkyně, ale i plnoštíhlé a baculky. V současnosti lze sehnat hezké těhotenské oblečení, které je zároveň i vtipné, veselé a moderní. Řadu hadříků můžeme využít i v době po porodu, než se naše postava dostane zase do svých bývalých proporcí. Maminka je pro své děťátko tou nejkrásnější princeznou. Nyní jí nahrává i velký výběr těhotenské módy, kdy nic nestojí v cestě, aby si toto krásné období náležitě užila a cítila se jako královna.

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient