Splňte si sen, staňte se popelářem


Traktor, kombajn či snad sypač

A o jaký dárek se jedná. Zcela náhodou jsme nedávno objevili modely značky Bruder a musíme přiznat, že nás na první dojem doslova dostaly. Jde o velmi propracované a funkční modely zemědělské a lesní techniky, silničních pracovních strojů a různých typů pracovních aut.

V sortimentu značky Bruder jsou traktory v mnoha provedeních, kombajny, baličky slámy, sypače, bagry, domíchávače, nakladače, vozíky a valníky, také popelářská a hasičská auta. Modely Bruder jsou funkční a ovladatelné pomocí prodlouženého volantu, mají otáčecí kola a pneumatiky dělají stopu jako opravdovské stroje.

Založte sbírku

Celý systém je důkladně propracovaný a lze dokupovat rozmanité příslušenství. Traktory můžete doplnit o valník, pluh nebo kypřič. Ke kombajnu lze pořídit stodolu a balíky slámy. K nákladnímu autu patří vůz pro přepravu koní. K tomu řada figurek s dalším nářadím a také statek se zvířátky.

Samozřejmě není potřeba vše kupovat hned. Jednotlivé kousky můžete postupně dokupovat při každé vhodné příležitosti a založit tak celou sbírku.

Německá kvalita

Zajímali jsme se i o kvalitu modelů. Jde o výrobek německé firmy Bruder, která má dlouhou tradici v oboru hraček již přes 80 let. Modely jsou provedeny z kvalitních materiálů a hlavně jsou velmi propracované, což z nich činí jednu z nejoblíbenějších hraček mezi kluky. Věříme ale, že své příznivce si tyto modely získali již mezi mnoha tatínky a snad i dědečky.

Výhodou celého sytému je, že vaše kluky hned tak neomrzí, protože jednotlivé prvky lze vzájemně nekonečně kombinovat a hrát si, jak dlouho jen fantazie dovolí. Modely Bruder jsou vyráběny v několika velikostních modifikacích, přičemž největší je vhodná již pro děti od dvou let věku. Mini série pak až od čtyř let.

Splňte jim sen

Mezi jednu z hlavních předností hraček Bruder patří jejich vysoká odolnost, což umožňuje například bagry pustit i na dětské pískoviště a tam nechat malým bagristům pustit fantazii na plné obrátky. Stejně tak popelářské auto může plnit klukům i jejich tatínků jejich dětský sen – totiž stát se popelářem.

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient