Rozvíjejte kreativitu svých dětí

Jakmile si Chytrou zeď pořídíte, nepochopíte, jak jste se bez ní vůbec kdy mohli obejít. Je to jednoduchý způsob, jak z celé zdi nebo její části vytvoříte bílou tabuli, po které můžete kreslit a psát a napsané pak znovu jednoduše smazat.

Využití: pro dětské malby i organizaci domácnosti

“Martinovi jsem vyhradila jednu celou stěnu v pokoji, po které si mohou kreslit po libosti. Nadšení jim vydrželo už měsíc a za tu dobu se u nás vystřídali na návštěvě všichni jejich kamarádi,” pochvaluje si maminka čtyřletého Martina z Brna. “V kuchyni jsem si nechala vymalovat kus zdi, na který teď každý týden sepisuju jídelníček, nákupní seznam a pár motivačních citátů,” dodává. Na Chytré zdi oceňuje zejména snadnost mazání, které bývá problematické u běžných bílých tabulí. “Trochu jsem se bála, zda nebudou zůstávat šmouhy, ale zdi jsou po měsíci užívání naprosto bílé. A já mám stále více nápadů, k čemu ji využívat.”

Od zasedacích místností po obývací pokoje

Určitě znáte klasické černé tabule a jejich nástupce, tabule bílé nebo velké papírové bloky, které najdete v každé firmě v zasedací místnosti. Americký student, když zapisoval svoje nápady právě na velké listy papíru připevněné na stěně, dostal nápad na popisovatelný nátěr zdí. Ve Spojených státech se od roku 2008 jeho vynález šířil bleskovou rychlostí a využívají jej kromě firem i university nebo školy.

Chytrá zeď, v anglickém originále IdeaPaint (z anglického idea – nápad a paint – malba, nátěr), nejdříve zaujala firmy, které ji pořizují do svých zasedacích místností, aby usnadnily porady a podpořili kreativitu svých zaměstnanců. Stejné využití ale najde i v domácnosti, kde ji ocení zejména děti, ale i rodiče.

Bezpečná a hygienická

Chytrá zeď využívá speciální nátěr, který si můžete vybrat v jakékoliv barvě. Psát po něm můžete běžnými fixy, které pak pomocí utěrky jednoduše setřete. Tento nátěr je certifikovaný a je naprosto bezpečný a hygienický. V ceně Chytré zdi je i její odborná instalace. Cena za jedno rodinné balení (5 m čtverečních) činí 6 609 Kč, další informace najdete na stránkách www.chytrazed.cz.

TIP

Pokud chcete vyzkoušet, jak Chytrá zeď změní váš život, zúčastněte se soutěže o její instalaci zde:

https://www.facebook.com/chytrazed/app_519628811477295

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient