Probuďte v dítěti zájem o pohyb. Pět sportů, které vaše dítě zaujmou


1. Fotbal

Fotbal je pravděpodobně nejpřitažlivější sport v dětském věku (zejména pro kluky). Tento sport je pro děti atraktivní již nespočet generací a zajisté bude i v budoucnu. Mnoho dětí sleduje oblíbenou Ligu mistrů, ale také naši domácí ligu. Můžete tedy vyzkoušet přihlásit své dítě do fotbalového kroužku.

2. Bojové sporty

Možná si myslíte, že bojové sporty mohou být pro vaše dítě nebezpečné. Pravdou však je, že děti trénují zkušení lektoři. Děti musí trénovat v chráničích, které zabrání zranění. Bojové sporty pomáhají vybít přebytečnou energii a dítě se během tréninku “vyvzteká”. Mimo to získá také zdravou sebedůvěru a základy pro sebeobranu. 

3. Florbal

Dalším sportovním trendem dnešní generace dětí je florbal. Tento sport je také velice oblíbený, zejména mezi chlapci. Na většině základních škol jsou kroužky florbalu k dispozici, proto můžete vyzkoušet právě tento sport.

4. Tenis

Možná trošku netradiční volbou může být tenis. Pokud však vaše dítě patří mezi ty jedince, kteří rádi vybočují z davu, můžete vyzkoušet právě tento sport. Dalšími alternativami může být například badminton nebo stolní tenis.

5. Jízda na koni

Nyní sport, který zaujme zejména dívky – jízda na koni. Kůň je samozřejmě drahá záležitost, ale bohatě postačí koupit vašemu dítěti lekce jízdy na koni. Existují kurzy určené výhradně pro děti, kdy na vaše ratolesti dohlíží profesionální lektoři. Dítě bude vedeno k lásce ke zvířatům a zajisté si tento koníček zamiluje.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient