O moderních látkových plenách


Co mě k tomu vedlo? Špatný pocit, že sobě dopřávám pohodlnost bavlněného či bambusového spodního prádla a jeho „pařím“ v jednorázových plenkách. Prostudovala jsem si materiály a zjistila, jak jednorázové pleny zatěžují životní prostředí a mohou mít významný vliv na zdraví a plodnost dospělého jedince. Z těchto důvodů jsem se rozhodla pro používání látkových plen.

Existuje mnoho webů, kde se můžete o látkových plenách dočíst. Také jsem si načetla veškeré informace, které byly dostupné. Jenže pokud člověk nemá představu, tak veškeré fotografie i psané texty jsou jen informativní. Nejvíce mi ovšem pomohlo navštívit seminář, kde byly látkové pleny představeny. Mohla jsem si tam látkovky „osahat“ a zeptat se na všechny otázky, které mi vrtaly hlavou. Získala jsem ucelený obraz o látkování a zjistila jsem, že je to velmi jednoduché.

Zveme vás na seminář, který je určen všem nastávajícím maminkám i tatínkům a těm, kteří již miminko mají. Vstup na tento seminář je zcela zdarma.

Dozvíte se o druzích plen, jak tyto pleny používat, o výhodách případně nevýhodách  jednotlivých druhů a skladů. Řekneme vám, jak pleny používat a co vše budete k látkování potřebovat. Poradíme, jak je prát a jak o ně pečovat.

Cena semináře: ZDARMA

Kapacita kurzu: maximálně 8

Termín setkání:

  • 16. 10. 2013 od 15:00 – 17:00 … Odběrné místo Anavy, Šumavská 15, Brno (vstup z ulice Chaloupecké náměstí)
  • 31.10.2013 od 9:00 – 12:00 … Prodejna Eco Capart, nám. Svobody 10, Brno (v nádvoří domu U čtyř mamlasů)

 

Přihlašovat se můžete na termín 16.10. na: http://www.anavy.cz/kurzy–prezentace/16-10–seminar-o-modernich-latkovych-plenach/

Přihlašovat se můžete na termín 31.10. na: http://www.ecocapart.cz/product.php?id_product=2265

 

Na setkání s vámi se těší lektorka Bc. Dagmar Ludvíčková

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient