Nutradefense – nyní ještě blíže mateřskému mléku


Užíváte si právě jedny z nejkrásnějších chvil vašeho života s novým přírůstkem v rodině? I když je vaše miminko trochu neposedné a hlučné, nedala byste na něj dopustit a udělala pro něj cokoliv, co mu na očích vidíte. Aby bylo o vaše děťátko co nejlépe postaráno, mělo by dostávat i co nejkvalitnější stravu.

Ideální situací je, když můžete své nejmenší kojit. „Světová zdravotnická organizace (WHO) doporučuje plné kojení alespoň v průběhu prvních 6-ti měsíců věku dítěte, protože kojení je nejlepším způsobem výživy dítěte,“ upozorňuje Hana Nechvátalová, nutriční manažerka společnosti Hero. „My ze společnosti Hero zároveň kojení podporujeme coby nejlepší způsob výživy kojenců.“

Bohužel kojení není zcela jednoduché a pro některé maminky naneštěstí zcela neschůdné. Maminky tak mohou dítěti podávat přípravky pro náhradní mléčnou kojeneckou výživu. Proto přišla právě společnost Hero s horkou novinkou na trhu dětské výživy – s produktem Nutradefense, který je unikátní svým složením. Při vytváření jeho receptury se experti v oblasti výživy nechali inspirovat složením mateřského mléka, které je zlatým standardem ve výživě kojenců.

„Součástí mléčné výživy Nutradefense jsou 3 významné složky, jež právě obsahuje mateřské mléko. Jedná se především o oligosacharidy – prebiotickou vlákninu GOS, nenasycené mastné kyseliny DHA/ARA a nukleotidy,“ zmiňuje odbornice.

Prebiotická vláknina GOS patří mezi nestravitelné látky. V posledních letech je i nedílnou součástí kojenecké mléčné výživy. V kojenecké mléčné výživě jsou používány rozdílné typy prebiotické vlákniny či jejich kombinace. Je to prebiotická vláknina FOS, dále GOS nebo jejich kombinace. Prebiotická vláknina GOS je přirozeně přítomna v mateřském mléku na rozdíl od prebiotické vlákniny FOS, která je rostlinného původu. „Prostřednictvím mateřského mléka se GOS dostává nestrávená do tlustého střeva, kde podporuje a upravuje růst selektivní střevní mikroflory. U kojených dětí rovněž přispívá k pravidelné a měkčí konzistenci stolice. Přidáním prebiotické vlákniny GOS do mléčné výživy Nutradefense se snažíme napodobit její funkci v mateřském mléce,“ dodává specialistka.

{loadposition reklamni}

Tuky patří mezi hlavní živiny člověka. Mezi ně patří i tzv. nenasycené mastné kyseliny dnes známé rovněž jako omega 3 a omega 6 nenasycené mastné kyseliny. I ty mají v mateřském mléce své opodstatnění, jelikož se podílí na řadě důležitých procesů v organismu. Patří mezi tzv. esenciální nenasycené mastné kyseliny – naše tělo si je neumí samo vyrobit, musí být v dostatečném množství přijímány v potravě – u nejmenších tedy v mateřském mléce.

Nukleotidy v mateřském mléce hrají důležitou roli ve všech biologických procesech. Jsou stavebními jednotkami DNA, která se podílí na přenosu dědičné informace a která je nezbytná pro tvorbu bílkovin. V mateřském mléce, zejména v prvních měsících, jsou nezastupitelné. Nicméně s postupem věku dítěte jejich množství postupně klesá. Nukleotidy tedy nesmí chybět v mléčné výživě Nutradefense.

Nutradefense nabízí široký sortiment produktů pro nejmenší všech věkových kategorií a požadavků. Výrobky řady Nutradefense patří mezi potraviny pro zvláštní výživu.

 

1) Základní řada

Nutradefense 2 – pro děti od ukončeného 6.měsíce
Nutradefense 3 – pro děti od ukončeného 10.měsíce
Nutradefense 4 – pro děti od ukončeného 18.měsíce

 

2) Hypoalergenní řada – určena kojencům s rizikem vzniku alergií. Důležitou informací pro maminky je skutečnost, že přechází Hypoalergenní Sunar na hypoalergenní Nutradefense HA.
Nutradefense HA 2 – pro děti od ukončeného 6.měsíce
Nutradefense HA 3 – pro dětí od ukončeného 10.měsíce

 

3) Nutradefense smart pack – balení s praktickou dózou, kterou můžete opakovaně využít.
Nutradefense smart pack 2 – pro děti od ukončeného 6.měsíce

 

K dostání v lékárnách, drogériích a široké síti supermarketů a hypermarketů. Výrobky můžete rovněž zakoupit v e-shopu spol. Hero http://obchod.detskavyziva.cz/shop/

 

Více informací na www.nutradefense.cz / www.nutradefense.sk
V případě dotazů mohou maminky volat na bezplatnou infolinku:
800 201 102 (ČR),
0800 606 005 (SR).

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient