Nezapomenutelná narozeninová oslava v zábavním parku BRuNO

Narozeninová oslava v zábavním centru je koneckonců plusem i pro rodiče. Odpadnou všechny starosti s chystáním občerstvení a zábavy, uchráníte také svůj domov. Ne každému je totiž příjemná představa dětí skákajících po nové světlé sedačce. A žijete-li v bytě, sousedi by z bujaré oslavy plné křičících dětí rovněž nemuseli být moc nadšení.

Oslava na míru od pozvánky až po dort

Vyhlášeným specialistou na dětské oslavy je brněnský zábavní park BRuNO nacházející se v městské části Slatina. Pro děti je připravených celkem pět narozeninových místností s různou tematikou – princezny, formule, vesmír, les a cirkus, kde oslava začíná. Oslavenci tam přijde pogratulovat čáp BRuNO, děti si vypijí domácí limonádu, sní popcorn, dají dort, užijí diskotéku, animační program a vychutnají občerstvení. Zábavní park má připravené tři základní balíčky, od nichž se odvíjí skladba aktivit, ale není problém si je po domluvě nechat upravit na míru. Pak přichází čas na pořádnou zábavu.

Desítky atrakcí, z nichž se dětem zatají dech

Děti bývají daleko šťastnější z druhé části oslavy. Po opuštění narozeninového salonku je totiž čekají desítky atrakcí v celém zábavním parku. Mnohé z nich jsou již v ceně oslavy. Malí rošťáci budou šplhat, klouzat se, skákat a houpat se, ani se jim nebude chtít domů. Na věku vůbec nezáleží, svou atrakci si v centru BRuNO najde kdokoliv ve věku 0 – 99 let.

Restaurace pro zábavu rodičů

Zatímco si děti budou užívat pod dohledem personálu zábavního parku, rodiče si mohou vyřizovat v Brně své záležitosti. Pro všechny, kteří by si rádi užili odpoledne podobně jako děti, je otevřená restaurace Brno – Slatina s názvem Restaurace Hnízdo. Mezi Brňany je vyhlášená, má samostatný vstup, a tak sem chodí nejen návštěvníci zábavního centra.

Narozeninová oslava ve family parku BRuNO bývá vždycky nezapomenutelným zážitkem pro malé i velké, kteří jsou obvykle šťastní, že se nemusí o nic starat.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient