Na mušce: kočárky X-lander

Kočárky X-lander jsou vhodné především pro aktivní rodiče, kteří hodlají trávit spoustu času dlouhými procházkami jak ve městě, tak i na polních stezkách. Jedná se o velmi kvalitní výrobky, jejichž výrobce prosazuje využití nových materiálů a technologií. Právě nové technologie jsou nasazovány na základě dlouhodobých zkušeností výrobce a jím realizovaných vývojových projektů.

Všechny modely kočárků od tohoto poměrně známého výrobce, vydávány za sportovní, avšak ke každému z nich je možné zakoupit klasickou hlubokou korbu. K vybraným modelům je možné také dokoupit a připevnit autosedačku nejmenší velikostní kategorie (0-13 kg).

Společným znakem všech modelů, ale i doplňků je počáteční písmeno X v názvu. Sportovní kočárky jsou označeny např. „x-A“, „x-T“ nebo „x-run“. Korbička pak nese název „x-pram“, autosedačka „x-car baby“.

Standardem je u všech kočárků značky aluminiová konstrukce podvozku, která zajišťuje jednu z hlavní výhod – totiž nízkou hmotnost. Odolná konstrukce je zhotovena s maximálním důrazem na bezpečnost dítěte.

Jednotlivé modely se od sebe liší na první pohled designovým zpracováním, přičemž platí, že u všech modelů jsou použity kvalitní potahové látky a je k dispozici bohatá základní výbava: nánožník, otočná přední kola s aretací, košík, kožená rukojeť, polstrované pásy, vnitřní vložka a také pumpička. Maminky jistě ocení další významné vlastnosti kočárků, jako je plynule nastavitelná zádová opěrka, jednoduchý mechanismus skládání nebo snímatelný potah, který lze prát v pračce. Součástí řady je i speciální model kočárku pro dvojčátka.

Řada kočárků X-lander se vyznačuje především nízkou hmotností, odolnou konstrukcí zaměřující se na maximální bezpečí dítěte a nadčasový design kočárku.

U hlubokých korbiček x-pram je oceňována především měkká a pohodlná matrace a vnitřní odnímatelná vložka, kterou lze rovněž prát. Díky pevnému rámu boudiček, který lze použít jako madlo, lze korbičky přenášet. Součástí sady je také stříška, nánožník, pláštěnka, moskytiéra a ledvinka.

Na spokojenost s kočárkem jsme se také zeptali jedné z maminek. Maminka Lucie říká o svém kočárku: „Máme X-landera XA a nemůžu si ho vynachválit. Pořizovali jsme si ho pro naše první miminko až jako sporťák. O dva roky na to se nám narodil druhý synek a dokoupili jsme jen adaptér, korbu a autosedačku. Náš x-lander jsme s manželem označili jako malý tank, opravdu zvládne větší nákup a k tomu ještě cestu v terénech. Vybrali jsme skvěle.“

Výrobní program značky X-lander zahrnuje celou řadu modelů a bohaté příslušenství v různých barevných, designových i technických provedeních, které jsou spolu vzájemně kompatibilní.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient