Medvědí Den dětí a výroba kachlů s otisky

Přijďte spolu se 4medvědy oslavit Den dětí jako první již 31. května! Po celý den mohou děti dovádět v herně, odpoledne (15 až 18 hod) si otestují své dovednosti během „bojovky“ na školní zahradě. Zde na ně budou čekat zajímavé úkoly, kdo je splní všechny, může se těšit na malý dárek. Opět budeme vyrábět originální keramické kachle s otisky tlapek medvíďat. Kdo ještě nemá tuto zajímavou dekoraci a hlavně milou vzpomínku na dětství svých nejbližších, ať neváhá! Kachle mohou být i skvělým dárkem nejen pro prarodiče. Pro zájemce budou připraveny ukázky Montessori programu. Na závěr (v 17 hod) nás čeká tradiční tombola. Pozvánku naleznete zde.

Vstup na akci je zdarma. Prosíme vás o registraci přes náš on-line systém nebo na info@elaaga.cz. Pokud máte zájem o kachle, rezervujte si prosím přesný čas (viz níže) na info@elaaga.cz nebo na 774 144 485 či přímo na recepci v našem centru. Děkujeme za pochopení.

KACHLE S OTISKEM DĚTSKÝCH KONČETIN
Otisky se budou provádět suchou končetinou – nožička či ručička, do měkké bílé hlíny. Rodič drží dítě, keramička provede otisk. Popis kachle pomocí razítek (jméno dítěte a den sejmutí otisku) vytvoří rodič sám nebo společně s keramičkou. Časová náročnost cca 15 min. Hotové vypálené kachle si budete moci u nás vyzvednout v týdnu od 21. 6. Cena 300 Kč (platba na místě).

Otisky budou probíhat v těchto časech vždy po 15 minutách:
● 14-15 hodin, kapacita 4 osoby
● 16-18 hodin, kapacita 8 osob

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient