Malovaný obličej je IN


Původní obyvatelé Ameriky – indiáni, ti se rádi malovali, byt’ zdaleka ne jen pro radost a zalíbení se svým ženám. Každý indián měl svůj osobní vzor, který si často vymyslel i maloval sám. Když šlo ale do tuhého, nastupovali základní barvy (červená, černá, zelená, bílá a žlutá), které vždy měly své opodstatnění. Jen pro zajímavost – červená byla pochopitelně barva války, zelená sloužila k lepší viditelnosti v noci, černá byla barvou život, žlutá setkání se smrtí, a bílá znamenala mír a usmíření. Malují se ale i ženy v Papui Nové Quinei, snad aby se líbily svým mužům, válečníci v Etiopii, aby podtrhli svou odhodlanost. A našli by se další… Zkrátka, barvení a malování (nejen) obličejů má svůj prapůvod i důvod. Moderní doba si ale žádá změnu!

Dnes se s malovanými obličeji chlubí sportovní fanoušci na stadionech, umělci na podiích (kdo by neznal skupinu Kiss, nebo muzikál Kočky), spidermani a další „havěť“ v různých filmech a hraných i animovaných seriálech pro děti.

A o děti tady jde především! Nova atrakce totiž překročila vody oceánů a ocitla se i u nás V Evropě. Je jí MALOVÁNÍ NA OBLIČEJ! Balón, květina, motýl, lebka, pirát, víla, tygr, klaun – zubící se, smějící, i ten smutný. Tyhle, ale i spousty dalších motivů si vaše dítko může přát. Kde? Na dětské (narozeninové) párty, na dětském dnu, na jakékoli akci věnované dětem.

Je to trend a skvělá příležitost splnit svému dítku originální přání, vypadat alespoň chvíli jako ten jeho hrdina. Co k tomu potřebujete? Šikovného kreslíře, k tomuto účelu určené (tedy nezávadné) barvy, případně vlastní a slušnou dávku fantazie… A samozřejmě zrcadlo! To aby se váš „model” tedy natěšená ratolest, mohl hned po dokončení díla pokochat tou nádherou, která u něj jisto jistě vzbudí úsměv od ucha k uchu.

Úsměv je vlastně to, oč tu běží, neb právě ten provází všechny akce s malováním na obličej i další časti těla. Další části těla? Ano, nejen obličej, ale i ruce, nohy, vlastně celé tělo, máte-li tu odvahu, můžete svěřit do rukou zkušeného kreslíře, chcete-li umělce. To už je ale spíše firemních párty a večírků či reklamní tvorby a malování na konkrétní objednávku. Možnosti jsou neomezené, i co do využití takového malování.

{loadposition reklamni}

Například hena, známé „falešné“ tetování, které, když působí jako pravé, po několika dnech vybledne a nenávratně zmizí (žádný strach). Nebo třeba malování UV barvami – na své si přijdou zejména školní akce, diskotéky – tedy spíše teenageři. Stejně jako u barev neonových, takzvaně zářících – i s nimi se dá zažít spousta zábavy. Umíte si představit partičku náctiletých, kteří se po zmalování UV nebo neonovými barvami vydají na diskotéku. UV světla a tma z nich udělají krále a královny večera! Zkrátka a dobře, malování nejen na obličeje je pevnou součástí všemožných lákadel a atrakcí, které zpříjemní nejednu dětskou, firemní i soukromou akci, ať už se na ní budou chtít bavit dospělí, nebo děti.

Neváhejte se na chvíli proměnit, změnit si identitu, pobavit tím sebe i své okolí – a hlavně, nezapomeňte se vyfotit!

MALOVANINAOBLICEJ.CZ

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient