20let nocí v nejlepší společnosti

Je jen málo věcí, které jsou spojeny s celým naším životem.

 

 

 

“Možná jste v našem povlečení počali své děti…

…nebo v něm prožili dětství…

…nebo v něm poprvé snili, milovali se, nasbírali síly…”

 

Možná si ani neuvědomujete, že jsme to my a naše ložní soupravy, kdo vám je noc co noc nejblíže. Už 20 let.

Jsme rádi, že je vám s námi dobře. Dvacet let naší společnosti je důkazem, že dokážeme plnit vaše sny. A důkazem vaší věrnosti. Děkujeme vám za něj a doufáme, že nám dovolíte s vámi i s dalšími generacemi vašich rodin spát po další desetiletí.

 

Jak si kdo ustele, takový má životní styl
 

Jste to právě vy a váš životní styl, co nás inspiruje k vytváření stále nových útulných tváří vašich ložnic. Tvorba ojedinělého povlečení pro váš domov, které zpříjemní chvíle vašeho odpočinku, je naší vášní i posláním. Snažíme se ctít nejnovější trendy a současně vycítit požadavky každého z vás.

{loadposition reklamni}

Nejen šaty dělají člověka, také povlečení je odrazem vaší osobnosti. Proto vám nabízíme bohatou škálu dezénů, z nichž si vyberou malí i velcí, stoupenci klasiky, extravagance, ale také absolutní originality. Dokonce vám dáváme možnost vytvořit si povlečení s vlastním designem!

Naše kolekce jsou zkrátka určeny všem, kterým záleží na stylu jak ve dne, tak v noci. A to od nejranějšího věku.

Dětem nabízíme povlečení, na němž jim v postýlce budou dělat společnost jejich oblíbené postavičky. Večer co večer tak vklouznou do pohádky. Komu by takové usínání neučarovalo!

Všechny naše výrobky jsou certifikovány Textilním zkušebním ústavem v Brně, což vám zaručuje nejvyšší kvalitu. Právě ta a moderní design jsou důvodem zájmu o naše produkty, s nimiž již tráví noci milióny zákazníků po celé Evropě.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient