Malé holčičky chtějí být krásné

Blíží se Vánoce a s nimi i spousta starostí, jaké dárky koupit svým ratolestem. Máte-li doma malou princeznu, určitě je také pěkná parádnice, která se chce každému líbit a ještě lépe ráda napodobuje maminku a před zrcadlem zkouší, jak jí to sluší. Pokud taková je, pak je tady skvělý tip na dárek. Kupte vaší holčičce hračku –  kosmetický stoleček a uvidíte, jak velkou radost jí uděláte, až pod stromečkem rozbalí svůj dárek snů.

Dokonalý dárek

Dokonale propracovaný a do detailu dětský kosmetický stoleček nabízí i e-shop StepTwo, který nabízí mnoho různých druhů hraček pro všechny holky a kluky, jako jsou například odrážedla, kuchyňky, dětské domečky, skluzavky, prolézačky a mnoho dalšího. Mezi nimi je i krásný kosmetický stolek, samozřejmě v tématické růžové, pro malé slečny, který bude bavit každou dětskou modelku. Má odkládací prostory pro rtěnku, lak na nehty, lesk a další doplňky. Holčička si má kam dát zrcátko, hřeben i kartáč, díky praktické zásuvce. Součástí je i nerozbitné plastové zrcadlo, světlo nad zrcadlem, které se automaticky zhasne po 5-ti minutách. Samozřejmostí je i židlička, aby měla slečna kde sedět.

Všechny produkty, které jsou v e-shopu v nabídce, pocházejí ze zahraničí. Děti si mohou hrát doma i na zahradě s výrobky americké společnosti Step2, která vyrábí a rozváží hračky nebo zahradní nábytek do celého světa, mezi nimi i zmíněný dětský kosmetický stolek. Veškeré její zboží je vyrobené ve špičkové kvalitě. Navíc všechny hračky splňují platné Evropské normy a splňují požadavky dle EN71.

Kvalitní americký výrobce

A kdo je společnost Step2? Založil ji v roce 1991 Thomas G. Murdough, který založil i Little Tikes. Hlavní heslo společnosti je „kvalita, hodnota a funkčnost“ a podle něj i vyrábí veškeré své zboží. Výrobky jsou vyvážené do různých zemí USA, Kanady a dalších více než 70ti dalších států. V době svého založení začala společnost s 5 zaměstnanci a nyní jich zaměstnává více než 900.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient