Kojicí polštáře „Matýsek“ – pohodlí a bezpečí pro maminku i její děťátko


K čemu kojicí polštář vlastně slouží?

Víceúčelový výrobek, který nabízí komfort a pohodlí nejen pro maminku v době těhotenství, ale i pro miminko, případně pro miminka dvě.

Při kojení ho můžete použít ve všech polohách – jak při kojení vleže, tak vsedě a také pro boční, tzv. fotbalovém držení.

Polštáři se také říká „umělá děloha“. Dobře to vystihuje jeho další funkci – v době po porodu se totiž většina miminek bojí velkého prostoru kolem sebe.

Kojicí polštář Matýsek udělá z velkého prostoru malý, a jelikož ho používá i maminka, miminko se cítí bezpečně a myslí si, že máma je stále nablízku. Můžete jej použít i jako bezpečnostní bariéru kolem miminka, pro jeho polohování např. při jídle a také jako opora dítěte při sezení.

Protože se kojicí polštář nepoužívá zdaleka jen na kojení, ale souží i pro relaxaci maminky a při spaní na boku jako opora rostoucího bříška, je vhodné si jej pořídit již v druhém trimestru těhotenství.

Jaký typ vybrat?

Důležité jsou tři základní parametry – velikost, výplň a funkčnost. Rozhodně se nebojte koupit si tzv. Maxi kojicí polštář, který měří po

vnějším obvodu 215 cm. Kojicí polštáře Matýsek jsou všechny pratelné v automatické pračce. Povlaky se samozřejmě prodávají i samostatně, takže jich můžete mít víc a polštář kdykoliv převléknout.

Co se výplní týče, nejoblíbenější je PES duté vlákno – jedná se o materiál ve tvaru vloček, které zajistí, že si polštář i po vyprání ponechá tvar a vzdušnost. Duté vlákno je čištěné, antialergenní, vytváří nevhodné prostředí pro roztoče, dá se velice snadno vyprat v pračce, nešustí a přizpůsobí se vám i miminku. Výplň se samozřejmě dá doplnit dle Vaší potřeby.

Na našem trhu je k dispozici široký výběr kojicích polštářů od různých výrobců a v různých cenových kategoriích. Určitě ale neuděláte chybu, pořídíte-li si výrobek od české společnosti, která kojicí polštáře přímo vyrábí a používá atestované, české materiály.

 

Kojicí polštáře Matýsek – www.polstarnakojeni.cz

Jsme držiteli značek: “Česká kvalita” a “Zaručená kvalita” – tyto certifikáty Vám dávají jistotu, že naše výrobky jsou určeny pro děti od 0let.

 

Reklamní sdělení

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient