Jak zabavit sebe i děti na podzim a v zimě?

Vyzkoušejte sportovní program pro maminky s miminky a malými dětmi FITMAMI®. Na lekcích FITMAMI® BASIC vybijí děti svou přebytečnou energii při hrách a soutěžích a maminky si konečně zacvičí tak, že opět ucítí i ty svaly, na které už dávno zapomněly.

Lekce FITMAMI® probíhají od dubna do října venku v přírodě formou outdoorového cvičení pro maminky s kočárky (FITMAMI® OUTDOOR, FITMAMI® OUTDOOR PILATES, FITMAMI® JUMP).

Přes zimní sezónu si můžete s FITMAMI® a svými dětmi zacvičit v několika tělocvičnách v Praze, Plzni, ve Vsetíně a Valašském Meziříčí na lekcích FITMAMI® BASIC. Ty jsou určeny pro maminky bez omezení věku, kondice a konfekční velikosti. Lekce zahrnuje jak aerobní prvky (při kterých se spalují tuky), kruhový trénink, tak i cvičení na tvarování postavy. Prakticky celou hodinu se cvičí ve společnosti dětí, které se dokonce při jednotlivých cvicích používají jako „zátěž“. Hodina je proložena různými hrami, soutěžemi, říkankami a písničkami, aby cvičení bavilo i samotné děti.

Na lekcích FITMAMI® BASIC:

  • nastartujete hubnutí
  • zpevníte si postavu
  • posílíte střed těla (břicho, záda, pánevní svaly)
  • budete se skvěle bavit vy i vaše dítě
  • najdete si nové kamarádky se stejně starými dětmi
  • společným cvičením upevníte vztah mezi vámi a vaším dítětem

{loadposition bannerovy}

Hlídání není třeba

Máte problém s hlídáním? Není v dohledu ani babička v důchodu ani hodná sousedka? Díky FITMAMI® nemusíte hledat chůvu nebo jiné hlídání, když si chcete zacvičit.  Ani nebudete muset dávat dítko do dětského koutku ve fitness centru, který je často přeplněn mnohem staršími dětmi. A konečně – skutečně volný čas večer nebo o víkendu budete moci strávit se svým manželem a celou rodinou, a ne utíkat na hodinu aerobiku nebo do posilovny.

Cvičí i děti

Lekce FITMAMI® BASIC trvá 60 minut a posledních 15 minut je věnováno samotným dětem a jejich psychomotorickému vývoji. Říkankami, ukazováním, jednoduchým cvičením apod. pomáháme rozvíjet jejich psychické i pohybové schopnosti. Tím, že jsou na lekcích přítomny děti od 0-4 let, se mladší učí pozorováním od starších a starší děti se učí, jak se chovat k nejmenším miminkům.

Více na informací na  www.fitmami.cz

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient