Dětské pokojíčky od DIMAXI – snít svůj něžný sen

Jako je jiná každá kolekce Pali, je jiná i představa rodičů o tom, v jakém prostředí by mělo jejich děťátko vyrůstat. Miminka jsou velmi citlivá a náročná v uspokojování svých potřeb. Právě tak citlivě přistupuje společnost DIMAXI od samého počátku k potřebám a přáním svých zákazníků a stejně tak náročná je na kvalitu své produkce. V současné době nabízí klientům kompletní servis při zařizování dětských pokojů zahrnující v sobě vše od osobního přístupu ke každému zákazníko­vi, přes profesionální poradenství a kontinuitu ve všech fázích reali­zace zakázky, až po zajištění dopra­vy na místo určení, či montáže. Tato komplexnost odráží požadavky dnešních rodičů na co nejkvalitnější provedení služeb a výrobků týkajících se péče o miminko.

Kdo je Pali

PALI je italský výrobce dětského designového nábytku, jehož kořeny sahají do roku 1919. Od konkurence jej odlišuje nejen kvalitní a působivý design, ale především důraz na bezpečnost našich nejmenších. Všechny výrobky splňují ty nejpřísnější bezpečnostní normy Evropské unie a jsou držiteli evropského zdravotního atestu a certifikátů kvality CATAS.

V letošním roce uvedlo Pali na trh opět několik novinek a chcete-li svému děťátku dopřát nejvyšší kvalitu a pohodlí již od prvních dnů, určitě byste je neměli nechat bez povšimnutí.

1. Co všechno by měl zahrnovat krásný a zároveň praktický dětský pokojíček a čím v této oblasti vyniká značka Pali:

Co by měl nabízet: postýlku, dostatek úložných prostorů, hrací prvky, kvalitní osvětlení, vhodné textilní doplňky (osušky, povlečení, nebesa proti hmyzu) a praktické doplňky (metr, zrcadlo)

Nábytek značky Pali vyniká unikátní šíří jednotlivých komponent, které tvoří kolekce vybavení dětských pokojíčků. Od postýlek, kolébek, košíků na přenášení miminka, polštářků a matrací, přes praktické úložné prostory v podobě skříní, komod, přebalovacích pultů, poliček, dětských boxů na hračky, kapsářů a věšáčků, až po textilní vybavení  – povlečení, peřinky, hrací koberečky osuš   či osvětlení lustry anebo lampami a lampičkami.

2. Co všechno by měla splňovat kvalitní dětská matrace a jak těmto požadavkům vyhovují matrace Pali:

Na dětské matrace jsou kladeny vysoké nároky, matrace pro děti musí svými parametry splňovat nejpřísnější evropské normy.

Důležitým hlediskem u dětské matrace do postýlky je občasné počůrávání dětí. S tím je třeba počítat a je třeba mít snímatelný potah a co nejlépe pratelnou část dětské matrace do postele.

Děti potřebují pro zdravý růst a vývoj kvalitní, spíše pevnější matraci se střední tvrdostí. U nejčastěji užívaných matrací pro děti “odrostlé postýlkám” jsou kladeny požadavky na vzdušnost a odolnost. Z hygienického i fyziologického hlediska je lepší přistupovat k volbě jako k dočasné a s narůstajícím věkem (zhruba okolo 10 let) uvažovat o nákupu kvalitní zónové matrace. V počátku není nutné zónovou matraci volit – děti rostou a tak by se zóny časem přemístily do špatných partií těla.

Matrace do dětských postýlek nesmí obsahovat umělohmotné výlisky, které by mohlo dítě oddělit, nebo jiné nepropustné krycí vrstvy matrace, které by mohly zakrýt jak ústa, tak nos.

Matrace do dětských postýlek nesmí mít ostré hrany nebo body. Pružinové dráty nesmí mít nebezpečné body a nesmí vyčnívat skrz povrch matrace.

3. Do kolika let jsou určeny zvětšovací verze konvertibilních postýlek?

Konvertibilní (zvětšovací) postýlky jsou vhodné až do velikosti 175 – 180 cm, tj. nejsou omezeny hmotností (pokud se, samozřejmě, nejedná o extrémně obézního člověka) 🙂

Více na www.dimaxi.cz

 

 

Reklamní sdělení

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient