Cizí jazyk se mohou děti učit téměř od narození

Jako rodiče jste se nejspíše některý z cizích jazyků začali učit až někdy v polovině docházky na základní škole. Mnozí odborníci však doporučují s výukou začít mnohem dříve. Děti si pak totiž cizí řeč osvojí mnohem snadněji a přirozeněji. S touto myšlenkou přichází i škola Aqap, která pořádá jazykové kurzy v Plzni.

I batole se může učit anglicky a německy

Výuka angličtiny v Plzni, ale také němčiny, je ve zmíněné škole uzpůsobena už dětem ve věku pouhých pár měsíců. Už ve 3 měsících života si děcka mohou pomalu osvojovat cizí řeč. Samozřejmě nejde o nějaké náročné biflování, vše je hravou a nenásilnou metodou. Děti si hrají a přitom si zapamatovávají slovíčka. V pozdějším věku už se tak neučí „od nuly“, jazyk jim přijde podobně snadný jako čeština. Důraz se klade právě na mluvené slovo, nikoliv na psaní a čtení.

Speciální metoda využívá her a zábavných prvků

Výuka němčiny v Plzni ve škole Aqap probíhá, stejně jako kurzy angličtiny, pomocí speciální metody Helen Doron. Jejím principem je právě kladení důrazu na přirozené osvojování jazyka. Podobně, jako když se děti učí svoji mateřštinu. Helen Doron v Plzni není zatím tak známá. Aqap ji však nabízí v rámci všech kurzů pro děti. Má k tomu odborně vzdělané a proškolené lektory, s výukou pomáhají rovněž i rodilí mluvčí.

Aqap Plzeň nabízí nejen kurzy pro děti, vyučuje rovněž i dospělé. Výuka vždy probíhá v malých skupinkách tak, aby se v konverzaci dostalo na každého co nejvíce a student si tak z hodin odnesl maximum.

Pokud tedy doma máte malé děti, neváhejte a přihlaste je co nejdříve do jazykové školy. V dospělosti vám za to jedině poděkují. Není tajemstvím, že znalost cizích jazyků dnes vyžadují téměř všichni zaměstnavatelé. Lidem, kteří ovládají světové jazyky, se navíc otevírají dveře do celého světa. Bez problémů se domluví v jakékoliv zemi, mohou zde dostat lukrativní zaměstnání.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient