Chytré hodinky pro děti jsou velmi nenápadným společníkem

Foto: Cel Tec

Pro nejmladší děti jsou alternativou za smartphone. Na mobil je ještě čas, navíc může ve školních lavicích působit rušivě a být učiteli zabaven. S chytrými hodinkami tento scénář nehrozí, mají totiž režim, ve kterém nebudou komplikovat výuku a ke slovu přijdou jen tehdy, když se jich dítě na něco zeptá. Nabídnou praktické funkce, jako je svítilna a krokoměr, ale také možnost zavolat rodičům, když to právě situace vyžaduje. Poslat fotku a hlasovou zprávu? Stisknout SOS tlačítko a přivést pomoc? Ano, to vše je možné, plus počítejte s několikadenní výdrží na jedno nabití.

Výborná pomoc pro každý den

Jsou lehké, skladné a také vodotěsné. Jinými slovy, děti je můžou mít na ruce prakticky po celý den, ať už je na programu školní lavice nebo odpolední kroužek. Výhodou je i možnost nastavení bezpečné zóny. Pokud ji snad děti opustí, rodiče okamžitě dostanou zprávu na svůj mobilní telefon a budou tak v obraze. Vypadají na první pohled nenápadně, ale s řadou praktických funkcí je všichni velmi brzy ocení. Chytré hodinky pro děti se nezničí ani ve sprše, nevadí tedy, pokud si je děti zapomenou večer sundat. Nejsou jen klasickou časomírou, a to i když tak na první pohled opravdu vypadají.

Aplikace v češtině je skvělou zprávou

Nastavení zvládnete přizpůsobit svým potřebám během několika málo minut. A pak už jenom předat dárek svým dětem, osobního strážce a společníka v jednom balení. Mobil musí dobíjet téměř každý den, ale tyto hodinky stačí nabíjet dvakrát týdně. V pohotovostním režimu totiž vydrží i několik dní. V každém případě, nositele upozorní na slabou baterii a zajistí tak, aby nešel do školy s vybitými hodinkami. Když tedy děti zapomenou, nic se neděje. O dalších bonusech, které s sebou tato moderní elektronika přináší, se dočtete na cel-tec.cz!

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient