Aktovky a školní batohy Topgal – kvalita má přednost

Velmi kvalitně provedené školní batohy dodává na trh již od roku 1993 firma Topgal. Více než dvacetileté zkušenosti této již tradiční brašnářské firmy jsou zárukou kvalitních výrobků – školních batohů, aktovek, brašen na notebooky a mnoho dalšího.

Všechny výrobky pro děti jsou vyráběny z kvalitních a odolných materiálů a jsou anatomicky tvarované pro pohodlné nošení. Právě výběr kvalitních materiálů je klíčový pro trvanlivost výrobku, jelikož právě aktovky jsou každodenně používané a často velmi namáhané.

Nutno podotknout, že kvalita batohů a aktovek Topgal jde ruku v ruce s módními trendy. Výrobce neustále vytváří či obměňuje své kolekce tak, aby jeho výrobky byly pro školáky stále IN.

Specialitou firmy Topgal jsou originální batohy pro prvňáčky a nejmenší školáky. Jde o aktovku batohového typu, jakýsi přechodový typ mezi aktovkou a batohem. Tato jednokomorová aktovka se vyznačuje pevnější konstrukcí, jejíž vnitřní jednokomorový prostor lze přizpůsobit potřebám školáka pomocí přepážek. Výrobce tak chytře spojil pevnost aktovky s lehkostí batohu.

Sortiment známého českého výrobce Topgal však nekončí jen u školních batohů a aktovek. Kromě již zmíněných brašen na notebooky najdete v jeho nabídce již penály, kapsičky na krk, dětské peněženky i klasické batohy pro děti i studenty. Velmi oblíbeným výrobkem jsou rovněž sedací vaky Topgal.

Kromě důrazu na kvalitu si můžete u výrobce Topgal všimnout i velmi pěkného designu jejich výrobků. Jak samotné aktovky, tak i další doplňky jako jsou pytlíky na lavici, pytlíky na přezůvky, zástěrky do výtvarky či pastelkovníky jsou pěkné na i pohled.

Pořiďte vašemu školákovi kvalitní aktovku či školní batoh za rozumnou cenu. Budete překvapeni, jak dlouho mu vydrží.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient